Komisarz mama - sezon 2. Ile odcinków liczy?

2021-08-31 9:15 Alicja Wójcik
Komisarz mama
Autor: screen youtube.com, kanał Polsat screen youtube.com

Komisarz mama to serial Polsatu, który jest polską wersją francuskiego hitu zatytułowanego Candice Renoir. Jego tytułową bohaterką jest policjantka Maria Matejko, która wraca do pracy w policji po 10 latach przerwy. Z racji tego, że jest matką czwórki dzieci, ma duże problemy, aby poradzić sobie z ciężarem rodzicielstwa i pogodzeniem go z obowiązkami zawodowymi.

Komisarz mama - sezon 2. Ile odcinków liczy? Pierwszy sezon serialu Komisarz mama trafił do emisji wiosną 2021 roku i błyskawicznie zaskarbił sobie sympatię widzów - średnia oglądalność wynosiła ponad 1 mln widzów! Nic więc dziwnego, że twórcy bardzo szybko podjęli decyzję o przedłużeniu serialu na kolejny sezon. Zdjęcia do produkcji zakończyły się już pod koniec lipca.

Komisarz mama - sezon 2. Ile odcinków liczy?

Pierwszy sezon serialu składał się z 8 odcinków i emitowany był od 3 marca do 21 kwietnia. Fani produkcji mają powody do radości, bo druga odsłona Komisarza mamy ma liczyć 10 odcinków! Data premiery nie jest jeszcze znana, jednak najprawdopodobniej wystartuje już we wrześniu. W obsadzie ponownie znaleźli się Paulina Chruściel, Jakub Wesołowski, Anna Matysiak, Anna Dereszowska, Wojciech Zieliński i Krystian Wieczorek. W nowych odcinkach nie zabraknie jednak nowych bohaterów - do produkcji dołączyli Ewa Kasprzyk, Hanna Śleszyńska i Paweł Ławrynowicz.

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE