Komisarz mama - obsada. Kto występuje w serialu?

2021-02-22 15:10 AW
Komisarz mama
Autor: Materiały Prasowe

Maria Matejko niedawno rozstała się z mężem, samotnie wychowuje dzieci i po długiej przerwie postanawia wrócić do pracy w Policji. W domu jest matką próbującą zapanować nad chaosem i czworgiem dzieci, w pracy - znakomitą komisarz śledczą, która rozwiązuje sprawy tajemniczych morderstw a na randkach - po prostu czarującą kobietą!

Komisarz mama - obsada. Kto występuje w serialu? Choć czasem doba jest dla niej za krótka i nie wszystko idzie po jej myśli, Maria nie traci optymizmu i ostatecznie zawsze znajdzie się w odpowiednim miejscu we właściwym czasie. Wciągająca fabuła wypełniona kryminalnymi zagadkami, błyskotliwy humor i pełna uroku komisarz Maria to połączenie wprost doskonałe!

Komisarz mama - kiedy premiera serialu w Polsacie?

Paulina Chruściel – komisarz Maria Matejko

Piękna, pewna siebie komisarz, która rozstała się z mężem i po 10 latach przerwy wraca do pracy w Wydziale Kryminalnym. Jako matka czwórki dzieci musi jednocześnie radzić sobie z problemami wychowawczymi i nową zawodową rzeczywistością. To wyjątkowo złożona osobowość. Choć bardzo emocjonalna, trudno ją wyprowadzić z równowagi. Na złośliwości reaguje spokojem i pełnym ciepła uśmiechem. Silna, ale jednocześnie wrażliwa i empatyczna. Podczas rozwiązywania kryminalnych zagadek pokazuje swój niesamowity talent, ogromną inteligencję i doskonałą intuicję. W domu jest matką próbującą zapanować nad chaosem i czworgiem dzieci,  a na randkach czarującą kobietą!

Anna Dereszowska – inspektor Patrycja Madalińska

Zasadnicza, pewna siebie i wymagająca szefowa. Zawsze z idealnie ułożoną fryzurą i podkreślonymi ustami. Rzadko pozwala sobie na uśmiech. Perfekcjonistka, która zupełnie nie rozumie sposobu działania Marii. Według jej idealnego planu komisarzem miał zostać Piotr, a nie nieprzewidywalna Matejko.

Wojciech Zieliński – podkomisarz Piotr Żeromski

To on miał być komisarzem, ale niespodziewanie jego miejsce zajęła Maria. Ich relacje są bardzo chłodne. Piotr nie wierzy w skuteczność metod Marii, podważa jej umiejętności. Zadaniowy, skupiony na pracy. Buduje dystans, chowa swoje emocje. Trudno ukryć mu jednak niechęć do Marii, której polecenia musi wykonywać.

Arkadiusz Smoleński – starszy aspirant Jan Rybczyński

Sympatyczny, pomocny członek zespołu Marii. Zazwyczaj nie wychodzi przed szereg, ale jest doskonałym obserwatorem. Można na niego liczyć w każdej sytuacji. Jest życzliwy i sprawiedliwy.  Wraz z żoną Agatą oczekuje narodzin pierwszego dziecka, co zajmuje sporo jego uwagi.

Anna Matysiak – aspirant Roma Mazur

Najmłodsza w zespole Marii. Zamknięta w sobie, wycofana, nie wzbudza sympatii. Często nietaktowna, czasem nawet bezczelna. Nie przejmuje się opinią innych. Jednak wzorowo stara się wykonywać powierzone jej obowiązki. Bardzo uczciwa i rzetelna. Najbardziej nieprzenikniona członkini zespołu.

Joanna Niemirska - Helena Zawada

Najbardziej doświadczona pracownica laboratorium dochodzeniowego. Zawsze uprzejma, życzliwa, z uśmiechem na twarzy. Ma ogromną wiedzę, jest niezwykle dociekliwa i dokładna, a przy tym swobodna, o pogodnym usposobieniu. To ona pierwsza dostrzega potencjał Marii i jako jedyna od samego początku jest do niej pozytywnie nastawiona.

Krystian Wieczorek – Andrzej Matejko

Były mąż Marii, z którą ma czworo dzieci. Razem dużo podróżowali po świecie, często zmieniali miejsce zamieszkania. Andrzej ma w sobie niezwykły urok i charyzmę. Jednak wydarzyło się coś, przez co Maria postanowiła od niego odejść.

Jakub Wesołowski – Łukasz Idzikowski

Przystojny, młody sąsiad Marii. Zabawny, opiekuńczy i towarzyski. Szybko nawiązuje dobry kontakt z dziećmi Marii, a jeszcze lepszy z nią samą. Mimo że Łukasz jest w związku, ich sąsiedzka relacja zaskakująco szybko się rozwija.

Premiera nowego serialu „Komisarz Mama” już 3 marca o 21:05 w Polsacie!

Komisarz mama - zwiastun serialu
NAJNOWSZE