Kolejne 365 dni: zwiastun, fabuła, obsada, data premiery. Co wiemy o kontynuacji erotyka?

2022-08-09 12:21 NN
Kolejne 365 dni: zwiastun, fabuła, obsada, data premiery
Autor: materiały prasowe Netflix Kolejne 365 dni: zwiastun, fabuła, obsada, data premiery

"Kolejne 365 dni" zbliża się wielkimi krokami. Co wiemy o kontynuacji erotyka na podstawie książek Blanki Lipińskiej? Kiedy zobaczymy zwieńczenie historii Laury i Massimo? W niniejszym artykule znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące trzeciej odsłony serii "365 dni".

"Kolejne 365 dni" to trzecia odsłona głośnej i kontrowersyjnej serii erotyków, powstałych na kanwie twórczości Blanki Lipińskiej. Netflix już wkrótce pokaże nam, jak zakończy się historia Laury i włoskiego gangstera Massimo, a tymczasem my zgromadziliśmy dla was wszystkie informacje związane z filmem. Kiedy premiera "Kolejnych 365 dni" i co nas czeka tym razem?

Kolejne 365 dni FABUŁA: o czym będzie film?

"Kolejne 365 dni" odpowie nam przede wszystkim na pytanie, z którym z gangsterów ostatecznie będzie Laura. Czy zostanie z mężem Massimo, czy też urok osobisty Nacho okaże się zbyt magnetyzujący? Przekonamy się wkrótce. W oficjalnym opisie fabuły filmu "Kolejne 365 dni" czytamy: Związek Laury i Massimo wisi na włosku. Para stara się przezwyciężyć problemy z zaufaniem i nieustępliwym Nacho, który próbuje ich rozdzielić.

Kolejne 365 dni: ZWIASTUN ostatniej części serii erotyków

Zwiastun filmu "Kolejne 365 dni" prezentuje się następująco:

Kolejne 365 dni: KIEDY PREMIERA?

W rolach głównych powrócą Anna-Maria Sieklucka, Michele Morrone, Simone Sussina i Magdalena Lamparska. "Kolejne 365 dni" zawita na Netfliksie już 19 sierpnia 2022 roku.

Sonda
Czekacie na "Kolejne 365 dni"?

Jak dobrze znasz serię "365 dni"?

Pytanie 1 z 9
Gdzie poznają się Laura i Massimo?
365 dni: Ten dzień
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE