Blanka Lipińska z nowym partnerem. Zbliżył ich film "365 dni"

2022-08-06 19:44 Joanna Dembek
Blanka Lipińska
Autor: AKPA Blanka Lipińska spotyka się z nowym partnerem. Kim jest tajemniczy mężczyzna?

Blanka Lipińska nie jest już singielką? Jeden z portali podaje z kim spotyka się pisarka. Paparazzi przyłapali ich na mieście, a para nie szczędziła sobie czułości. Mężczyzna prężnie działa w branży filmowej, a Blankę poznał podczas kręcenia filmu "365 dni".

Blanka Lipińska jakiś czas temu była widziana w samochodzie z przystojnym brunetem. Jak się okazuje miłość nadal kwitnie, a 37-latka wygląda na bardzo zakochaną. Pisarka, podczas ostatniego spotkania nie szczędziła mu czułych pocałunków.

Blanka Lipińska na randce z młodym filmowcem

Blanka Lipińska pierwszy raz po rozstaniu z Baronem została "przyłapana" z mężczyzną. Nowa relacja twórczyni "365 dni" wzbudza duże zainteresowanie wśród internautów, a fanów ciekawi kim jest jej partner. Portal "Pudelek" opublikował zdjęcia Blanki i tajemniczego osobnika, podając, iż jest nim Paweł Baryła - postać znana w świecie filmowym.

Paweł Baryła to postać prężnie działająca w świecie filmu. Mężczyzna pracuje głównie na planach zdjęciowych w charakterze scenografa i rekwizytora. Blankę poznał najprawdopodobniej podczas kręcenia "365 dni. Ten dzień", gdzie można go zobaczyć w jednej z finałowych scen. Czy to początek wielkiej miłości?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
NAJNOWSZE