365 dni Ten Dzień

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Kolejne 365 dni - trzecia część erotycznego hitu jest już gotowa. Kiedy premiera na Netflix?

2022-05-10 10:32

365 dni powraca z kolejną częścią! Ekranizacja trzeciego filmu bestsellerowej trylogii Blanki Lipińskiej została już nakręcona i jeszcze w tym roku trafi na Netfliksa. Co wydarzy się w kontynuacji?

Kolejne 365 dni - trzecia część erotycznego hitu jest gotowa! Pierwsza ekranizacja powieści Blanki Lipińskiej ukazała się w 2020 roku. Szybko stała się międzynarodowym hitem i była najchętniej oglądanym filmem na Netfliksie. Powstanie drugiej części było tylko kwestią czasu. Na kontynuację historii Laury i Massima fani musieli czekać do kwietnia 2022, bo właśnie wtedy swoją premierę miała druga część serii, którą zatytułowano 365 dni: Ten dzień. Erotyk spotkał się z mnóstwem negatywnych komentarzy i mocnymi recenzjami, ale to nie przeszkodziło, aby przebić sukces pierwszej odsłony i stać się najpopularniejszym tytułem na platformie w 93 krajach! W zaledwie tydzień od premiery wdarł się na pierwsze miejsce w rankingu serwisu, a łącznie oglądano go przez 77 980 000 godzin! Teraz Netflix potwierdza, że trzecia część jest już gotowa i niedługo pojawi się w streamingu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "365 dni: Ten dzień" - 2 powody, dla których sequel jest LEPSZY od pierwszej części

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Kolejne 365 dni - O czym będzie?

Ostatnia część trylogii Blanki Lipińskiej nosi tytuł Kolejne 365 dni. Ekranowa historia ma opierać się na trzeciej książce popularnej pisarki, w której ciężarna Laura zostaje postrzelona. Najlepsi lekarze walczą o życie bohaterki, a jej mąż (głowa sycylijskiej mafii) musi podjąć najtrudniejszą decyzję w swoim życiu - kogo ocalić: ukochaną czy ich dziecko.

Sonda
Czekacie na "Kolejne 365 dni"?

Kolejne 365 dni - kiedy premiera na Netflix?

Zdjęcia do następnej części erotycznego hitu powstawały równolegle ze zdjęciami do drugiej serii. Obsada filmu nie jest jeszcze znana. Mają powrócić bohaterowie z poprzedniej odsłony, chociaż mówi się również o kilku nowych twarzach. Netflix poinformował, że film Kolejne 365 dni trafi na platformę za kilka miesięcy, jeszcze w 2022 roku.