Paulina Krupińska

i

Autor: wbf

Kolędy z Białegostoku - transmisja w TV i online. O której oglądać?

2020-12-14 14:32

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. To czas, który spędzamy w gronie najbliższych, obdarowując się prezentami, zajadając się świątecznymi potrawami oraz śpiewając kolędy. Telewizja TVN przygotowała dla widzów prawdziwą niespodziankę. Już 24 grudnia w naszych domach zagoszczą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które zaśpiewają tradycyjne utwory w zupełnie nowych aranżacjach muzycznych. O której pokazany zostanie koncert Kolędy z Białegostoku?

Kolędy z Białegostoku - transmisja w TV i online. O której oglądać? W Pałacu Branickich w Białymstoku wystąpią: Ania Karwan, Patrycja Markowska, Michał Szpak, Artur Gadowski, Natalia Szroeder, Ewa Farna, Grzegorz Skawiński, Ania Rusowicz, Andrzej Piaseczny, Ola Gintrowska oraz zespół Kwiat Jabłoni. Gwiazdy wykonają najpiękniejsze kolędy oraz świąteczne piosenki, w zupełnie nowych aranżacjach.

Jak dobrze znasz polskie kolędy? Pomagamy przypomnieć sobie najważniejsze z nich

Pytanie 1 z 10
Kto w kolędzie "Dzisiaj w Betlejem" klęka przed narodzonym Chrystusem?

Kolędy z Białegostoku - transmisja w TV i online

Podczas tegorocznej Wigilii na antenie TVN24, TVN oraz TVN7 zostanie wyemitowany wyjątkowy koncert Kolędy z Białegostoku. Podczas wydarzenia widzowie usłyszą między innymi kolędy Przybieżeli do Betlejem, Mizerna cicha czy też Wśród nocnej ciszy, a artyści wykonają je nie tylko solowo. Kolędy z Białegostoku będzie można obejrzeć w Wigilię o godzinie 17:00 na antenie TVN24, o 18:00 na antenie TVN oraz o 20:00 w TVN7. Wspólne kolędowanie poprowadzą Paulina Krupińska oraz Olivier Janiak.

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE