Scena z filmu Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4

i

Autor: fot. Karina Szymczuk

Kogel Mogel 4 - zwiastun zmiażdżony przez widzów! Film skazany na porażkę?

2021-11-09 11:33

Zgodnie z zapowiedziami film Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4 trafi do kin na początku przyszłego roku. W sieci pojawił się już nawet zwiastun ostatniej produkcji, w której udział wzięła Katarzyna Łaniewska. Zapowiedź czwartej części kultowego już filmu została jednak zmiażdżona przez internautów. Faktycznie jest tak źle?

Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4 to film, który trafi do kin już na początku przyszłego roku. Oficjalnie wiadomo, że wyreżyserowana przez Annę Wieczur i napisana przez Ilonę Łepkowską produkcja będzie miała swoją kinową premierę w piątek, 7 stycznia 2022 roku. Na dwa miesiące przed tym wydarzeniem w sieci pojawił się oficjalny zwiastun, który właściwie od razu został zmiażdżony przez internautów. Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że Kogel Mogel to film kultowy. Gdy pojawiły się pierwsze plany nakręcenia kolejnych jego odsłon, nie wszyscy byli zadowoleni. Obawiano się, że produkcja nie odda klimatu dwóch poprzednich części. Ostatecznie Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 został chłodno przyjęty zarówno przez widzów, jak i krytyków. Sukces kasowy sprawił jednak, że zdecydowano się na nakręcenie kolejnej. Niepotrzebnie?

Sonda
Czy uważasz, że nakręcenie 4. części to dobry pomysł?

Koniec świata, czyli Kogel Mogel 4 skazany na porażkę?!

Zapowiedź filmu, w którym po raz ostatni zobaczymy na ekranie zmarłą w zeszłym roku Katarzynę Łaniewską, nie wzbudziła zachwytu internautów. Wręcz przeciwnie! Pod zamieszczonym na YouTubie wideo posypały się komentarze, za pośrednictwem których fani kultowej produkcji wyrazili niezadowolenie z faktu, iż doczekała się ona kolejnej części.

Jedyne co ten film ma wspólnego z dwiema pierwszymi częściami to tytuł i część bohaterów. A fabuła, scenariusz, dialogi i żarty to nieporozumienie. Mam nadzieję, że drugi raz widzowie się nie dadzą nabrać na nostalgię

miałem nadzieję że po żenadzie w 3 części dadzą sobie spokój, czwarta bedzie takim samym gniotem nie dającym sie oglądac

Jesteśmy skazani na nieuniknioną porażkę

No i rzeczywiście babcia Solska nie doczekała... :/ Niektóre filmy nie powinny być kontynuowane, nie ten klimat, nie te żarty... - można przeczytać.

Rzeczywiście jest tak źle? Zobaczcie zwiastun filmu już teraz i koniecznie dajcie nam znać!

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć