KOCHANKOWIE Z KSIĘ ŻYCA najlepszym filmem Gotham Independent Film Awards

2012-11-28 7:50
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Komedia "Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom" zwycięzcą Gotham Independent Film Awards. Rosną szanse na Oscary dla Wesa Andersona.  

W poniedziałek 26 listopada poznaliśmy zwycięzców prestiżowych nagród Gotham Independent Film Awards. W kategorii najlepszy film triumfowali "Kochankowie z Księżyca. Moonrise Kingdom" w reżyserii amerykańskiego mistrza komedii Wesa Andersona.

Wzruszające i zabawne love story z Bruce'em Willisem, Tildą Swinton, Edwardem Nortonem, Harveyem Keitelem i Billem Murrayem wejdzie na nasze ekrany 30 listopada.


Przyznawane przez Independent Filmmaker Project - najstarszą amerykańską organizację zrzeszającą niezależnych filmowców - Gotham Independent Film Awards uznawane za oficjalny początek wyścigu po Oscary. W poprzednich latach IFP nagradzało m.in. takie tytuły jak "Debiutanci", "Drzewo życia", "Do szpiku kości", czy "The Hurt Locker. W pułapce wojny". Ceremonia wręczenia nagród odbyła się tradycyjnie w trakcie uroczystej gali w hotelu Cipriani na nowojorskiej Wall Street.

P.D

źródło/fot - materialy prasowe

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE