Klan 2019 po wakacjach. Kiedy nowe odcinki serialu?

2019-09-09 10:33
Klan
Autor: screen youtube.com/user/itvp screen youtube.com

Mimo że losy rodziny Lubiczów możemy oglądać już od ponad 20 lat, co czyni Klan najdłużej emitowanym polskim serialem, widzom nadal się on nie znudził. Niestety - tak jak w przypadku wielu innych produkcji emisja Klanu zostanie wstrzymana na wakacje. Na szczęście dalsze losy ulubionych bohaterów będziemy mogli śledzić już niebawem.

Klan 2019 po wakacjach. Kiedy nowe odcinki serialu i co się wydarzy? Emisja ostatniego przedwakacyjnego odcinka Klanu zaplanowana została na piątek 7 czerwca o stałej porze. Serial nie odpowiedział na kilka pytań, które bardzo mocno nurtują widzów - między innymi jak Jerzy poradzi sobie z wyprowadzką córki?

Klan 2019 - kiedy nowe odcinki?

Przed wakacjami Klan zakończył się na odcinku 3507. Jerzy będzie załamany z powodu wyprowadzki Dominiki. Dziewczyna namawia Jaśka, aby pojechał do Ramony i zrobił coś w jej sprawie. Jacek ma nadzieję, że Gabriela dostanie sądowy zakaz zbliżenia się do dziecka i da im spokój. 

Przerwa wakacyjna w Klanie rozpocznie się od poniedziałku 10 czerwca i potrwa aż do końca sierpnia. Dokładna data emisji kolejnego, 3508 odcinka jest już znana! Klan powróci do TVP 1 już w poniedziałek, 9 września. Emisja - pięć razy w tygodniu o 18:00. 

NAJNOWSZE