Klan 13.09.2019 dlaczego nie ma? Kiedy odcinek 3512?

2019-09-13 13:00 aw
Klan
Autor: Materiały TVP

Klan wrócił po wakacjach do stałej emisji dopiero od 9 września, a już zaledwie parę dni później na widzów telenoweli czeka nieprzyjemna niespodzianka. Mimo że serial zgodnie z planem powinien być emitowany we wszystkie dni powszednie, już w piątek 13 września nie będzie nam dane zobaczyć kolejnego odcinka. Co się stało z emisją i kiedy Klan powróci na antenę TVP?

Klan 13.09.2019 dlaczego nie ma? Kiedy odcinek 3512? To pytanie zadaje sobie wiele osób, które zorientowały się, że w piątek Telewizja Polska nie emituje kolejnego odcinka ich ulubionego serialu. Co się stało? Czy zmieniły się dni emisji Klanu po wakacjach? Wyjaśniamy, skąd wzięła się zmiana w programie.

Klan 13.09.2019 dlaczego nie ma? Kiedy odcinek 3512?

Wyjaśnienie jest bardzo proste - w piątek o godzinie 16:50 TVP1 wyemituje mecz siatkówki Estonia-Polska. Nasi siatkarze zmierzą się z Estończykami w kolejnym spotkaniu fazy grupowej Mistrzostw Europy. Z racji tego emisja 3512 odcinka Klanu została przełożona na poniedziałek 16 września. Będzie można obejrzeć go o stałej porze - godz. 18:00.

Klan odcinek 3512 - streszczenie

Beata cały czas martwi się sytuacją z Elizą. Tym bardziej że Lutka podsyca jej podejrzenia. Uważa, że młoda i ładna dziewczyna w bliskich relacjach z mężem to zawsze jest zagrożenie. Radzi, żeby Beata zagrała trochę na emocjach Piotrai znalazła też jakąś pasję. Proponuje wypad do klubu tanecznego razem z nimi. Witold składa szefowej biznes plan napisany wczoraj z pomocą Surmaczowej. Ma nadzieję na szybką decyzję, ale Barbara obiecuje, że go przejrzy do końca przyszłego tygodnia. W gabinecie Pawła zjawia się Andrzej Marczyński. Niespecjalnie chętnie mówi o swojej przeszłości i nie zdradza też powodu, dla którego odwiedził Pawła. Po kolejnym zabiegu od Bogny wychodzi Rutka. Znowu spotyka Leszka i pyta o możliwość podwiezienia. Tym razem zapłaci za kurs jak za normalną taksówkę. Ku zaskoczenia Leszka proponuje mu pracę u siebie. Beata w towarzystwie Krzysztofa i Lutki wchodzą do klubu tanecznego. Lutka przedstawia jej instruktora Zbyszka. Po południu Barbara dzwoni do Witolda ze specjalnym zleceniem. Trzeba odebrać paczkę z kliniki i wysłać. Smętny Witold jedzie do kliniki, ale portier kieruje go do gabinetu właścicielki. Barbara czeka z niespodzianką.

NAJNOWSZE