Detektywi

i

Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

SERIALE

Kiedyś "W11", dzisiaj "Detektywi". Co robiły gwiazdy serialu przez ostatnie 10 lat?

2023-09-21 13:16

Serial "Detektywi" po wielu latach powrócił do ramówki TVN. W głównych rolach możemy oglądać Annę Potaczek oraz Macieja Dębosza - czyli gwiazdy słynnego "W11 - Wydział Śledczy". Od ich ostatniego ekranowego występu minęło naprawdę sporo! Co bohaterowie paradokumentu robili przez ten czas?

Obsada nowych "Detektywów" mogła wywołać zdziwienie na twarzach niektórych widzów. Po wieloletniej przerwie paradokument wrócił na antenę, ale z inną obsadą. Przed laty w role śledczych wcielali się Maciej Friedek, Marzena Fliegel i Krzysztof Dziób. Tym razem są to Anna Potaczek i Maciej Dębosz, czyli gwiazdy słynnego "W11". Serial "Detektywi" zadebiutował w 2005 roku, a swoją emisję zakończył w 2012. To oznacza, że od ostatniego odcinka minęło ponad 10 lat! Czym przez ten czas zajmowali się Potaczek i Dębosz? Zdradzili to w jednym z wywiadów!

"Detektywi" w TVN - obsada po latach. Kto i kogo gra w serialu?

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Co robili "Detektywi" przez ostatnie 10 lat?

Anna Potaczek w jednej z rozmów zdradziła, że po tym, jak serial "W11" zszedł z ramówki, nie chciała już pojawiać się przed kamerą. I chociaż pojawiła się propozycja zagrania w kryminale, to ostatecznie z niej zrezygnowała. Postanowiła odpocząć, spędzić czas z rodziną i zacząć realizować swoje marzenia, na które wcześniej nie miała czasu.

Dostałam propozycję udziału w castingu do jakiegoś kryminału, ale podziękowałam. Potem pojawił się pomysł, żebym zrobiła coś na YouTubie, ale nie zdecydowałam się na to od razu, a potem projekt chyba upadł. [...] Robiłam wszystko, na co wcześniej nie miałam czasu. Chodziłam po górach, jeździłam na nartach, czytałam książki, zajmowałam się ogrodem, robiłam przetwory, trochę leniuchowałam, spędzałam czas z rodziną, spełniałam swoje marzenia." - powiedziała w rozmowie z Plejadą

Inaczej sytuacja wyglądała u jej ekranowego partnera. Maciej Dębosz po zakończonej emisji "W11" pracował przy znanych programach telewizyjnych. Jako kierownik planu tworzył takie formaty jak "Mamy cię" i "Kto poślubi mojego syna", a później współpracował przy serialach "Papiery na szczęście", "Zakochani po uszy" oraz paradokumencie "Szkoła".

Po zakończeniu pracy przed kamerą, postanowiłem zostać w tej branży i spróbować swoich sił po drugiej stronie. Najpierw pracowałem jako kierownik planu przy programach "Kto poślubi mojego syna" i "Mamy cię". Udało mi się nawet wkręcić dwóch panów: Rafała Brzozowskiego i Antoniego Pawlickiego. Tego pierwszego wrobiliśmy w napad na aptekę i kradzież leku na erekcję, a temu drugiemu rozjechaliśmy samochód czołgiem. Potem pracowałem jako drugi kierownik produkcji lub kierownik planu przy takich serialach, jak "Szkoła", "Szpital", "19+", "Zakochani po uszy" czy "Papiery na szczęście". Świetnie to wspominam!" - zdradził Maciej Dębosz

Nowe odcinki serialu "Detektywi" można oglądać od poniedziałku do środy o godzinie 16:50 w TVN.