Kevin sam w Nowym Jorku

i

Autor: EAST NEWS/EVERETT COLLECTION

Kevin sam w Nowym Jorku - kiedy w TV 2022? Gdzie oglądać?

2022-01-02 11:14

Święta Bożego Narodzenia bez seansu Kevina samego w domu oraz Kevina samego w Nowym Jorku? W Polsce to niemożliwe! Kultowe komedie, z Macaulayem Culkinem w roli głównej, lata temu stały się prawdziwą, świąteczną tradycją, z której nie jesteśmy w stanie zrezygnować. To właśnie dlatego każdego roku, zarówno pierwsza, jak i druga część filmu, jest pokazywana na ekranach naszych telewizorów. Kiedy wyemitowany zostanie Kevin sam w Nowym Jorku w tym roku? Sprawdźcie koniecznie datę i godzinę emisji hitowego filmu.

Kevin sam w Nowym Jorku 2022 - kiedy i o której oglądać? Zarówno Kevin sam w domu, jak i Kevin sam w Nowym Jorku to filmy, które jesteśmy w stanie oglądać w nieskończoność, a i tak za każdym razem ich seans sprawia nam równie dużą przyjemność. Produkcje, pokazujące kolejne przygody Kevina McCallistera, to świetna rozrywka nie tylko dla najmłodszych widzów, ale i dla nieco starszej publiczności. Kiedy oglądać Kevina w tegoroczne święta Bożego Narodzenia?

Top 10 komedii romantycznych. Te filmy o miłości musisz obejrzeć

Kevin sam w Nowym Jorku - kiedy i gdzie w tv?

Pierwsza część przygód Kevina, film Kevin sam w domu, tradycyjne zostanie wyemitowany w piątek, 24 grudnia 2021 roku, o godzinie 20:00 w Polsacie. Drugą odsłonę kultowej, świątecznej komedii, czyli produkcję Kevin sam w Nowym Jorku, będzie można obejrzeć już w sobotę 1 stycznia 2022 roku, o godzinie 20:00 w Polsacie oraz w niedzielę, 2 stycznia 2022 roku, o godzinie 15:05, również w Polsacie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE