Kevin sam w domu - mama Kevina odtworzyła kultową scenę sprzed 30 lat! To wideo was rozbawi

2020-12-01 15:51 kg
Kevin sam w domu
Autor: CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Kevin sam w domu to zdecydowanie najpopularniejszy film w świątecznym klimacie, bez którego nie wyobrażamy sobie świąt Bożego Narodzenia. Od 30 lat komedia o ośmioletnim Kevinie, z łatwością rozprawiającym się ze złodziejami, umila nam czas i potrafi rozbawić do łez. Ostatnio filmowa mama Kevina - aktorka Catherine O'Hara, powróciła wspomnieniami do kultowej produkcji i odtworzyła jedną ze scen z filmu.

Kevin sam w domu - mama Kevina odtworzyła kultową scenę sprzed 30 lat! To wideo was rozbawi. Kevin sam w domu to świąteczna komedia, której oglądanie stało się coroczną tradycją w wielu polskich domach. Film potrafi rozbawić do łez nie tylko najmłodszych, ale i nieco starszych widzów. Macaulay Culkin, który wcielił się w tytułowego Kevina, rolą tą zdobył międzynarodową popularność oraz ogromną rzeszę fanów. Widzowie pokochali również matkę Kevina, w którą wcieliła się Catherine O'Hara. Ostatnio aktorka postanowiła odtworzyć kultową scenę z filmu.

Kevin sam w domu - mama Kevina odtworzyła kultową scenę sprzed 30 lat

Większość z nas zna Kevina samego w domu, jak własną kieszeń, ale to wcale nie przeszkadza w tym, aby każdego roku ponownie go oglądać. Produkcja ta zawiera sceny, które dziś uznawane są za kultowe! Jedną z nich jest niewątpliwie moment, w którym matka Kevina dowiaduje się, że jej ośmioletni syn został sam w domu. Przerażona kobieta wykrzykuje imię chłopca, a następnie mdleje. Catherine O'Hara, która wcielała się w matkę Kevina, postanowiła odtworzyć tę scenę. Wideo, które stworzyła, jest naprawdę świetne! Zobaczcie sami:

Przypominamy, że kultowy film z 1990 roku już 24 grudnia o godzinie 20:00 zostanie wyemitowany na antenie Polsatu. Nie możecie tego przegapić!

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
NAJNOWSZE