Kevin sam w domu

i

Autor: AKPA

Kevin sam w domu 2022 - gdzie obejrzeć online? Emisja nie tylko w TV!

2022-11-25 14:32

Gdzie oglądać Kevin sam w domu 2022? To żelazny punkt Wigilii na Polsacie. W tym roku stacja ponownie pokaże komedię z młodym chłopcem w roli głównej. Co ciekawe, produkcję można oglądać już teraz w internecie! Gdzie dokładnie?

Kevin sam w domu obchodzi w 2022 r. trzydziestą rocznicę od swojej premiery w Polsce. Na początku tytuł zadebiutował na wielkim ekranie, a dopiero później stacja wykupiła prawa do emisji. Komedia familijna skradła serca wielu widzów w naszym kraju, więc każdego roku jest stałym punktem w ramówce telewizji. Osoby, które nie będą mogły w wigilijny wieczór śledzić przygód rodziny McAllisterów, maja kilka możliwości, by obejrzeć film online!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kevin sam w domu. Macaulay Culkin kiedyś i dziś! Dobre geny czy dobry chirurg?

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Kevin sam w domu 2022 - gdzie oglądać online?

Film, poza wigilijną emisją na Polsacie, można obejrzeć również online. Kevin sam w domu jest dostępny na takich serwisach streamingowych, jak Disney+, VOD.PL, Chili, Rakuten i iTunes Store. Niektórzy nie będą mieli możliwości, by obejrzeć przygody Kevina i całej rodziny McAllisterów w TV, więc oglądanie w internecie, to dobra alternatywa dla grudniowego pokazu.

Kevin sam w domu 2022 - o której godzinie na Polsacie?

Kultowa komedia tradycyjnie pojawi się w ramówce Telewizji Polsat 24 grudnia 2022 r. Emisja odbędzie się w Wigilię o godzinie 20.00. Ostatnio "Kevin sam w domu" zebrał przed ekranami telewizorów 4,19 mln widzów. Jak będzie w tym roku?

Jak dobrze znasz film "Kevin sam w domu"?

Pytanie 1 z 10
W jakim mieście mieszka Kevin?