Kevin sam w domu 2022 - gdzie obejrzeć online? Emisja nie tylko w TV!

2022-11-25 14:32 Leon Pietrzak
Kevin sam w domu
Autor: AKPA

Gdzie oglądać Kevin sam w domu 2022? To żelazny punkt Wigilii na Polsacie. W tym roku stacja ponownie pokaże komedię z młodym chłopcem w roli głównej. Co ciekawe, produkcję można oglądać już teraz w internecie! Gdzie dokładnie?

Kevin sam w domu obchodzi w 2022 r. trzydziestą rocznicę od swojej premiery w Polsce. Na początku tytuł zadebiutował na wielkim ekranie, a dopiero później stacja wykupiła prawa do emisji. Komedia familijna skradła serca wielu widzów w naszym kraju, więc każdego roku jest stałym punktem w ramówce telewizji. Osoby, które nie będą mogły w wigilijny wieczór śledzić przygód rodziny McAllisterów, maja kilka możliwości, by obejrzeć film online!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kevin sam w domu. Macaulay Culkin kiedyś i dziś! Dobre geny czy dobry chirurg?

Burger Drwala w wersji FIT. Jak zrobić go w domu? | ESKA XD - Fit vlog #62

Kevin sam w domu 2022 - gdzie oglądać online?

Film, poza wigilijną emisją na Polsacie, można obejrzeć również online. Kevin sam w domu jest dostępny na takich serwisach streamingowych, jak Disney+, VOD.PL, Chili, Rakuten i iTunes Store. Niektórzy nie będą mieli możliwości, by obejrzeć przygody Kevina i całej rodziny McAllisterów w TV, więc oglądanie w internecie, to dobra alternatywa dla grudniowego pokazu.

Kevin sam w domu 2022 - o której godzinie na Polsacie?

Kultowa komedia tradycyjnie pojawi się w ramówce Telewizji Polsat 24 grudnia 2022 r. Emisja odbędzie się w Wigilię o godzinie 20.00. Ostatnio "Kevin sam w domu" zebrał przed ekranami telewizorów 4,19 mln widzów. Jak będzie w tym roku?

Jak dobrze znasz film "Kevin sam w domu"?

Pytanie 1 z 10
W jakim mieście mieszka Kevin?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE