Kevin sam w domu

i

Autor: CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Kevin sam w domu 2020 Polsat - POWTÓRKA. Kiedy drugi raz w TV świąteczna komedia?

2020-12-22 14:38

Każda osoba, która nie wyobraża sobie świąt bez Kevina na Polsacie, może spać spokojnie. Stacja w tym roku także zapewnia widzom możliwość obejrzenia całą rodziną tego świątecznego hitu. Co więcej, 2020 rok to dla Kevina samego w domu bardzo ważna data - film obchodzi 30-lecie od premiery, a z kolei 40. urodziny świętował w tym roku odtwórca głównej roli, Macaulay Culkin.

Kevin sam w domu 2020 Polsat - POWTÓRKA. Kiedy drugi raz w TV świąteczna komedia? Osoby, które nie załapią się na pierwszą emisję Kevina na święta, na szczęście będą miały możliwość zobaczyć film w nieco późniejszym terminie. Z pewnością znajdą się również widzowie, którzy będą chcieli po prostu powtórzyć sobie seans ulubionej świątecznej komedii.

Kevin sam w domu 2020 Polsat - POWTÓRKA. Kiedy drugi raz w TV świąteczna komedia?

Pierwsza emisja Kevina na święta zaplanowana została na 24 grudnia na godzinę 20:00. Powtórkę filmu będzie można obejrzeć już następnego dnia - 25 grudnia o godzinie 16:40, również w Polsacie. Oprócz tego film będzie emitowany także w piątek 1 stycznia o godzinie 12:15 oraz w sobotę 2 stycznia o godzinie 16:15 na kanale Polsat Film. Z kolei tradycyjnie w Nowy Rok Polsat wyemituje Kevina samego w Nowym Jorku.

ESKA XD #012
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE