Każdy wie lepiej - nowy film z Joanną Kulig i Michałem Czarneckim! Kiedy premiera w kinach?

2022-07-01 17:24 Leon Pietrzak
Każdy wie lepiej
Autor: Materiały prasowe

"Każdy wie lepiej" to nowa propozycja od CANAL+ORIGINAL. Kinowy tytuł został napisany przez autora takich hitów jak "Bogowie" i "Sztuka kochania". Pełna humoru komedia w gwiazdorskiej obsadzie pojawi się już niedługo w kinach! Sprawdźcie szczegóły.

Canal+ prezentuje zapowiedź nowego filmu fabularnego "Każdy wie lepiej". W tej wybuchowej, wielopokoleniowej mieszance nie ma miękkiej gry! Stawką jest związek Ani i Grześka i nowa, patchoworkowa rodzina, która na starcie ma pod górkę. To pełna humoru i wzruszeń komedia opowiadająca o parze zakochanych, którzy stają się celem intrygi najbliższych. Ich dwoje, jej dzieci, jego dzieci, dociekliwi teściowie, byli małżonkowie. Lawina zaskoczeń i przeszłość, która upomni się o swoje. Rodzinne przemeblowanie to idealna recepta na błyskotliwą komedię, która zaskoczy każdego! Sprawdźcie, kto pojawi się w obsadzie oraz kiedy film zadebiutuje w kinach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tytus, Romek i A’Tomek powracają! Kultowa historia Papcia Chmiela dostanie nowy film i serial

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Każdy wie lepiej - obsada filmu

W gwiazdorskiej obsadzie u boku Joanny Kulig zobaczymy m.in. Michała Czerneckiego, Andrzeja Seweryna, Grażynę Szapołowską, Macieja Musiałowskiego oraz Ewę Wencel. Film „Każdy wie lepiej” wyreżyserował Michał Rogalski, twórca obrazu „Gotowi na wszystko. Exterminator”. Zrealizowane na światowym poziomie zdjęcia to zasługa Mariana Prokopa („Listy do M.”), o kostiumy zadbała wielokrotnie nagradzana Dorota Roqueplo („Lejdis”) a charakteryzacją zajął się Waldemar Pokromski („Zimna wojna”).

Sonda
Lubisz oglądać filmy z Pawłem Domagałą?

Każdy wie lepiej - o czym jest? kiedy premiera?

Zakochani Ania i Grzesiek próbują stworzyć nową rodzinę z połączenia dwóch odmiennych światów. Dla wielu par byłby to wspaniały początek etapu „żyli długo i szczęśliwie”... ale nie dla tej dwójki. Ich związek zostaje wystawiony na próbę, gdy zaczynają się do niego wtrącać ich rodzice oraz byli partnerzy. Dwie rodziny wiele różni, ale mają jeden cel – rozbić związek Ani i Grześka. Czy nowa relacja ma szansę przetrwać najazd swoich rodzin? Przekonamy się już 5 sierpnia 2022 r. Właśnie wtedy film pojawi się na wielkim ekranie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE