Tytus, Romek i A’Tomek powracają! Kultowa historia Papcia Chmiela dostanie nowy film i serial

2022-07-01 15:11 Leon Pietrzak
Tytus, Romek i A’Tomek
Autor: Adam Burakowski/REPORTER

Pamiętacie jeszcze Tytusa, Romka i A'Tomka? Kultowe postacie powrócą na ekrany w nowej odsłonie. Historie Papcia Chmiela doczekają się nowego filmu i serialu. Co jeszcze wiemy o nadchodzących produkcjach?

Tytus, Romek i A'Tomek to bohaterowie, na których wychowały się pokolenia! Losy nieustraszonych harcerzy i małpiego przyjaciela śledziło wiele tysięcy osób. Pierwsza historia zadebiutowała w 1957 roku w gazecie "Świat Młodych". Łącznie doczekała się aż 40 tomów! Studio EGoFILM postanowiło przywrócić popularną markę i przedstawić ją w nowej odsłonie dostosowaną do współczesnych czasów. Firma zrealizowała już kilka głośnych projektów, m.in. "Kajko i Kokosz", "Książe w cukierni", "Wiking Tappi", czy "Wielka Księga Uczuć". Co jeszcze wiemy o nadchodzących tytułach, w których pojawi się legendarny Tytus, Romek i A'Tomek?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Animowane filmy i seriale dla dorosłych. 10 najlepszych propozycji! Znasz je wszystkie?

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Tytus, Romek i A'Tomek ponownie na ekranie!

Popularni bohaterowie doczekają się nowego filmu i serialu. Studio produkcyjne EGoFILM podejmie się stworzenia historii, które mają zauroczyć młodszych widzów, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się ze słynnymi komiksami oraz starszych odbiorców, dla których może być to doskonała podróż w czasie. Nadchodzące produkcje mają zachować ducha oraz charakter pierwszych serii i być przede wszystkim hołdem dla twórczości Papcia Chmiela. Zdjęcia do filmu animowanego mają rozpocząć się w 2023 roku, a później rozpoczną się prace nad serialem.

Sonda
Lubisz oglądać animacje dla dorosłych?

Tytus, Romek i A'Tomek - o czym są komiksy?

Fani pokochali Tytusa, Romka i A'Tomka za bardzo absurdalny i błyskotliwy humor oraz elementy edukacyjne. Historia opowiada o harcerzach i małpce, którą próbują uczłowieczyć. Każda księga umieszcza bohaterów w innej roli. Tytus, Romek i A’Tomek zawsze pakują się w jakieś kłopoty, ale zawsze jakoś udaje się im z nich wybrnąć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE