M jak miłość nowy sezon na planie. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

i

Autor: Instagram M jak miłość nowy sezon na planie. Kinga (Katarzyna Cichopek), Piotrek (Marcin Mroczek)

radosne wieści

Katarzyna Cichopek cała w skowronkach. "Marzenia się spełniają"

2024-06-20 11:38

Po odejściu z TVP, Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zajęli się tworzeniem własnego projektu. Kilka tygodni temu wystartował ich autorski podcast "Serio?". Celebrytka chętnie pokazuje swoje życie prywatne i zawodowe w social mediach. Całkiem niedawno ogłosiła wspaniałą wiadomość.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli swego czasu jedną z najgłośniejszych par, w rodzimym how-biznesie. Od jakiegoś czasu prowadzą własny podcast - "Serio?". Słynne "Kurzopki" pożegnały się z pracą w "Pytanie na śniadanie", ale jak się okazuje, to dopiero początek ich kariery. Katarzyna opublikowała na Instagramie wspaniałą wiadomość. Posypała się lawina gratulacji i ciepłych słów. Fani "M jak miłość" nie kryją swojego zadowolenia. O co dokładnie chodzi? W życiu Kasi Cichopek nie brakuje nowości i świeżości.

Katarzyna Cichopek podzieliła się szczerym wyznaniem. "ja jestem wykończona"

Katarzyna Cichopek przekazała fanom radosną nowinę

Katarzyna Cichopek chętnie chwali się swoim życiem prywatnym i zawodowym w social mediach. Tym razem powody do radości mają fani "M jak miłość". Katarzyna Cichopek opublikowała radosny post, w którym poinformowała internautów o tym, że jej postać doczekała się nowej czołówki, po prawie 10 latach. "Słuchajcie, jesteśmy na planie nowej czołówki serialu. Moja postać, po chyba 10 latach, nagrywa nową czołówkę. Także kochani nie może was zabraknąć przed telewizorami we wrześniu, kiedy startujemy z nowym sezonem" - napisała uradowana Cichopek. Nic dziwnego, że jej radość jest tak ogromna. Cichopek występuje w roli Kingi Zduńskiej od ponad 20 lat! Fani nie kryli swojego zadowolenia, pod nowym postem celebrytki. W komentarzach pojawiła się lawina gratulacji i ciepłych słów. "Kasiu wyglądasz Skarbie zjawiskowo", "w końcu marzenia jednak się spelniają", "Kocham śliczna para", "Akurat przerabiam 230 odcinek M jak miłość od samego początku … śliczna serialowa para , Kasia i Marcin super się trzymają", "omg czekałam na to żebyście byli w nowej czołówce", "Zduńscy zawsze cudowni", "Już nie mogę się doczekać nowych odcinków", "Marzenia się spełniają" - czytamy.

Widzowie "M jak miłość" nie gryzą się w język. Wszystko przez wprowadzone zmiany

Katarzyna Cichopek to polska prezenterka telewizyjna i gwiazda z serialu "M jak miłość". Z wykształcenia jest psychologiem, ale nie pracuje czynnie w wyuczonym zawodzie. W 2022 roku wzięła rozwód z Marcinem Hakielem, o którym było głośno, niemal we wszystkich polskich mediach. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek prowadzili poranne pasmo "Pytanie na śniadanie".

M jak miłość. Wpadka na planie z udziałem Cichopek i Mroczka! Kto to będzie oglądał?
Listen on Spreaker.