Karolina Gilon

i

Autor: Polsat Karolina Gilon o nowej edycji Love Island.

Karolina Gilon zapowiada najgorętszą edycję Love Island! "Bądźcie czujni, będzie grubo!"

2023-02-01 17:30

Love Island już wkrótce powróci do polskiej telewizji. To jeden z najpopularniejszych reality show. Nowa edycja będzie rewolucyjna, ponieważ nie zostanie wyemitowana w Polsacie, a w Czwórce. To jednak nie koniec zmian. W tym sezonie ma być naprawdę gorąco! Karolina Gilon zdradziła, co zobaczą widzowie.

Nowy sezon randkowego hitu Love Island. Wyspa miłości, który wiosną będzie można oglądać na antenie Czwórki, zapowiada się emocjonująco. Karolina Gilon zdradziła już, czego możemy się spodziewać w pierwszym odcinku: „Siódma edycja Love Island. Wyspy miłości będzie pełna zaskoczeń. I mamy dla was niespodziankę już od pierwszego odcinka! Bądźcie czujni, będzie grubo.”

- Strasznie się cieszę, że program ma szanse zdobyć serca nowych widzów, a wszystko dzięki emisji w Czwórce! W edycji, którą tam obejrzycie, będą zmiany i będą zaskakujące nowości - już nie mogę się doczekać, żebyście je zobaczyli. Zdradzę tylko, że na sporą zmianę zdecydowaliśmy się już na starcie sezonu. Atrakcji będzie więc co niemiara, dlatego wypatrujcie elementu zaskoczenia już w pierwszym odcinku. Do niego jeszcze chwila, ale już teraz mogę powiedzieć, że takiej edycji i takich emocji na Wyspie Miłości jeszcze nie było! - mówi Karolina Gilon.

Wygrał Milionerów i został skazany! To największy skandal w historii TV

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Love Island 7 w Czwórce

Love Island. Wyspa miłości wraca na ekrany telewizorów. Losów bohaterów nie będziemy już śledzić na antenie Polsatu, a telewizyjnej Czwórki. Dlaczego? - Nowy sezon show wzmocni wiosenną ofertę programową Czwórki. Jest to początek zmian zaplanowanych dla tej anteny. Szczegóły będziemy przekazywać wkrótce – tłumaczy Edward Miszczak, dyrektor programowy telewizji Polsat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE