Zapomniane gwiazdy

Karolina Borkowska zniknęła u szczytu sławy. Co dziś robi Agnieszka z "Na dobre i na złe"? Na nowych zdjęciach zachwyca!

Karolina Borkowska zapowiadała się na świetną aktorkę, a rola Agnieszki w serialu "Na dobre i na złe" przyniosła jej ogromną popularność. Wydawało się, że piękna córka Jacka Borkowskiego pójdzie w jego ślady i zawojuje polski show-biznes, ale Karolina Borkowska wybrała inną drogę swojej kariery. Co dziś robi i jak teraz wygląda?

Spis treści

  1. Serial "Na dobre i na złe" od 24 lat na antenie TVP
  2. Kim jest Karolina Borkowska? Ile ma lat?
  3. Była gwiazdą "Na dobre i na złe", później zniknęła
  4. Jak dziś wygląda życie Karoliny Borkowskiej?
  5. Tak zmieniła się Karolina Borkowska – zobacz zdjęcia

Serial "Na dobre i na złe" od 24 lat na antenie TVP

Na dobre i na złe to jeden z najdłużej emitowanych seriali w Polsce. Od lat jest sztandarową produkcją telewizyjnej "Dwójki". Pierwszy odcinek opowieści o lekarzach z Leśnej Góry wyemitowano 7 listopada 1999 roku. Kultowa produkcja będzie obchodzić w tym roku 24. urodziny.

Karolina Borkowska przez sześć lat wcielała się w postać Agnieszki Walickiej w serialu "Na dobre i na złe". Wróżono jej oszałamiającą karierę, ale córka Jacka Borkowskiego wybrała inną drogę. Dziś zajmuje się czymś zupełnie innym. Do mediów wróciła na własnych zasadach.

Czytaj też: Obsada serialu "Ranczo" po latach. Niektórzy są dziś nie do poznania

Kim jest Karolina Borkowska? Ile ma lat?

Karolina Borkowska urodziła się 23 marca 1983 roku - dziś ma 40 lat. Jej ojcem jest Jacek Borkowski, czyli niezapomniany Piotr Rafalski z "Klanu". Karolina już od najmłodszych lat oswajała się z zawodem aktora - towarzyszyła ojcu w pracy na planie czy w teatrze i sama w bardzo młodym wieku zadebiutowała przed kamerą.

Polecamy: Świeciła biustem na ściankach i na okładkach. Jak dziś wygląda Iga Wyrwał? Zmiana jest ogromna!

Karolina Borkowska miała zaledwie 10 lat, kiedy zaczęła prowadzić program dla dzieci "Polskie ABC" w TVP Polonia. Potem wystąpiła w kilku spektaklach Teatru Telewizji, a następnie ożywiła postać zbuntowanej córki Bruna Walickiego – Agnieszki w serialu TVP pt. "Na dobre i na złe". Borkowska miała wtedy 16 lat. Tak po latach wspomina pracę na planie:

… To były zupełnie inne czasy. Seriali, w których grały dzieci i młodzież było tylko kilka, więc rzeczywiście popularność zdobywało się bardzo szybko. Nie było wtedy internetu, social mediów, a hejt oczywiście był, ale przyjmował inną postać. Bardzo dużo pracowałam, nie było mnie często w szkole i nie zawsze spotykało się to ze zrozumieniem (…) Popularność, praca to nie tylko obciążenie fizyczne, bo na planie spędzałam często po kilkanaście godzin dziennie, ale przede wszystkim psychiczne, szczególnie gdy jest się w okresie dojrzewania. A moja bohaterka dodatkowo budziła skrajne emocje. Postać Agnieszki nie zawsze była lubiana – wyznała w wywiadzie dla Onetu.

Była gwiazdą "Na dobre i na złe", później zniknęła

Karolina Borkowska z rolą Agnieszki Walickiej rozstała się w 2005 roku. Potem skupiła się na nauce. Córka Jacka Borkowskiego z wykształcenia jest ekspertem od komunikacji społecznej. Wiadomo, że ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji Marketing Polityczny i Public Relations.

Karolina Borkowska od prawie 20 lat nie gra w filmach i serialach, ale wciąż jest miło wspominana przez widzów. Publiczność darzy ją sympatią i sentymentem. Była gwiazda "Na dobre i na złe" jest dziś szczęśliwą żoną i mamą. Jej syn Kuba ma już 9 lat.

Czytaj też: Kochały się w nim wszystkie Polki. Tak dziś wygląda Ridge Forrester z "Mody na sukces"

Jak dziś wygląda życie Karoliny Borkowskiej?

Karolina Borkowska w 2010 roku założyła własną agencję PR. Z wywiadu, którego udzieliła Onetowi dowiadujemy się, że obecnie prowadzi szkolenia w zakresie wystąpień publicznych, spełnia się także w roli wykładowczyni.

Tak zmieniła się Karolina Borkowska – zobacz zdjęcia

Karolina Borkowska od najmłodszych lat żyła na świeczniku, dziś zdobyte na planach zdjęciowych doświadczenie i obycie z kamerą wykorzystuje w zawodzie PR-owca. W galerii publikujemy mnóstwo zdjęć Karoliny Borkowskiej. Zobaczcie, jak zmieniła się na przestrzeni lat serialowa Agnieszka z "Na dobre i na złe".