Kadin - turecki serial podbija świat! O czym jest i gdzie go można obejrzeć?

2021-04-15 15:38 Adrian Rybak
Kadin
Autor: Youtube.com/FOX

Kadin to jeden z wielu tureckich seriali, który osiąga sukcesy w wielu częściach świata. To rodzinna historia, która pokazuje jak wiele można poświęcić dla swoich bliskich. Żadna z polskich telewizji go nie wyemitowała, ale serial dostępny jest w internecie. Jaka jest fabuła Kadin oraz gdzie można go obejrzeć?

Kadin to 3-sezonowy serial, który powstawał w Turcji w latach 2017-2020, jednak dopiero teraz zaczyna odnosić sukcesy na świecie. W ostatnim czasie mogli to obejrzeć widzowie z takich państw jak Hiszpania, Argentyna, Peru, Panama, Kostaryka czy Paragwaj. Wielkim hitem jest głównie w tym pierwszym państwie. Kanał Antena 3 w czasie emisji Kadim osiąga nawet 1.800.000 widzów. Sukces telenoweli prawdopodobnie wynika z rodzinnego scenariusza. Ostatnio modne są tureckie historia skupiające się na postaciach dziecięcych. W Polsce mamy przykład Promyka nadziei oraz Elif. Co ciekawe, Kadin nie jest oryginalnym scenariuszem z Turcji. Telewizja FOX wykupiła prawa do adaptacji japońskiego dramatu napisanego przez Yuji Sakamoto. O czym jest?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Kadin - fabuła, obsada

Główną bohaterką serialu jest Bahar. To młoda kobieta, która została opuszczona przez swoją matkę, kiedy miała 8 lat. Wiele lat później, w momencie kiedy zmaga się samotnością, poznaje mężczyznę o imieniu Sarp, w którym bardzo się zakochuje. Para bierze ślub. Po latach szczęśliwego małżeństwa Bahar zostaje wdową i jedyne co pozostaje jej w życiu to dwoje dzieci - Nisan i Doruk. W telenoweli występują Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk, Seray Kaya, Bennu Yıldırımlar i inni.

Kadin - gdzie oglądać?

Niestety, serial Kadim nie jest dostępny w polskiej wersji językowej. Na obejrzenie przetłumaczonych trzeba poczekać do momentu, aż któraś z telewizji zdecyduje się na jego emisję. Odcinki są jednak dostępne w języku tureckim. Można je znaleźć na YouTube na oficjalnym kanale serialu.

NAJNOWSZE