Kacper Kuszewski: żona, ślub, dzieci, siostra, wiek, wzrost, Instagram

2021-05-18 10:48 AW
Kacper Kuszewski
Autor: WBF

Kacper Kuszewski: żona, ślub, dzieci, siostra, wiek, wzrost, Instagram - te zapytania na temat polskiego aktora ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Kacprowi Kuszewskiemu zdecydowanie największą rozpoznawalność w Polsce przyniosła rola Marka Mostowiaka w serialu M jak Miłość. Aktor związany był z produkcją od samego początku i odszedł z serialu w 2018 roku, po 18 latach wcielania się w tę postać.

Kacper Kuszewski: żona, ślub, dzieci, siostra, wiek, wzrost, Instagram - te frazy na temat aktora wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Kacprze Kuszewskim? W filmach i serialach zaczął grać od końca lat 90, oprócz tego jest także aktorem teatralnym oraz dubbingowym. W 2011 roku Kuszewski wygrał Taniec z Gwiazdami, gdzie partnerowała mu Anna Głogowska. W 2017 roku z kolei udało mu się zwyciężyć program Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a rok później zasiadł w jego jury.

Kacper Kuszewski: żona, dzieci, ślub

Kacper Kuszewski zalicza się do grona znanych osób, które bardzo cenią swoje życie prywatne i nie dzielą się nim publicznie. Kuszewski nie pokazuje się publicznie z najbliższymi, unika także opowiadania o swoim życiu prywatnym w wywiadach. Chociaż aura tajemniczości sprawia, że wokół aktora przez lata narosło wiele plotek, Kacper Kuszewski zdaje się zupełnie tym nie przejmować i cały czas oddziela swoje życie osobiste od publicznego.

Kacper Kuszewski: siostra

Z wywiadu, którego Kuszewski udzielił w 2005 roku Wyborczej, wynika, że ma starszą siostrę Justynę.

Kacper Kuszewski: wzrost

Aktor zalicza się do grona mężczyzn średniego wzrostu - mierzy 171 cm.

Kacper Kuszewski: wiek

Kacper Kuszewski urodził się 21 czerwca 1976 w Słupsku, w 2021 roku skończy 45 lat.

Kacper Kuszewski: Instagram

Instagram aktora to kacper_kuszewski. Kuszewski dzieli się przede wszystkim zdjęciami związanymi ze swoim życiem zawodowym i projektami, w których obecnie bierze udział, czasem udostępnia także zdjęcia z wakacji i wyjazdów.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE