Juror You Can Dance ROZPŁAKAŁ SIĘ na wizji! Prowadzący byli w szoku

You Can Dance - Nowa Generacja: uczestnicy
Autor: materiały prasowe / TVP

Finał pierwszej edycji You Can Dance. Nowa generacja już za nami. Na kilka godzin przed poznaniem zwycięzców Agustin Egurrola i Misha Kostrzewski pojawili się w Pytaniu na śniadanie, by powspominać, co działo się przez ostatnie tygodnie. Jedno ze wspomnień szczególnie mocno wzruszyło brata Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tancerz rozpłakał się na wizji!

Misha Kostrzewski to jeden z jurorów pierwszej edycji nowej odsłony programu You Can Dance, w którym głównymi gwiazdami są dzieci, a nie młodzież i dorośli, jak było w przypadku poprzednich edycji emitowanych jeszcze na kanale TVN. Emocje związane z wielkim finałem, w którym, decyzją widzów, 100 tysięcy złotych wygrała Karolina Olszewska, udzieliły się również jemu. Na kilka godzin przed emisją ostatniego odcinka tanecznego show Misha Kostrzewski i Agustin Egurrola zawitali do studia Pytania na śniadanie, by wspólnie z prowadzącymi Idą Nowakowską i Aleksandrem Sikorą powspominać, co działo się przez ostatnie tygodnie. Jedno wspomnienie szczególnie mocno uderzyło brata Małgorzaty Rozenek-Majdan. Misha Kostrzewski nie umiał powstrzymać łez, mówiąc o jednej z uczestniczek, która musiała pożegnać się z formatem. Łamiącym głosem wyjaśnił, dlaczego jej odpadnięcie tak bardzo go wzruszyło.

Sonda
You Can Dance - Nowa Generacja - jesteś zadowolony z wyniku?

Misha Kostrzewski rozpłakał się na wizji

Tego nikt się nie spodziewał! Znany ze swojego profesjonalizmu Misha Kostrzewski rozpłakał się na kanapie w studiu Pytania na śniadanie. Tancerz i choreograf wzruszył się, wspominając o Weronice Lesiak, która jest bardzo podobna do... jego córki.

Była dziewczyna, która nazywa się Weronika Lesiak i była bardzo podobna do mojej córki i to mnie bardzo wzruszyło, wzrusza cały czas. Gdy odpadła, to mnie to zdrowo dotknęło - powiedział łamiącym głosem.

Aleksander i Ida szybko zareagowali i podkreślili, że widoczne na twarzy Mishy łzy to oczywiście łzy radości.

Mandaryna jurorką w You Can Dance?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE