Juror You Can Dance ROZPŁAKAŁ SIĘ na wizji! Prowadzący byli w szoku

You Can Dance - Nowa Generacja: uczestnicy
Autor: materiały prasowe / TVP

Finał pierwszej edycji You Can Dance. Nowa generacja już za nami. Na kilka godzin przed poznaniem zwycięzców Agustin Egurrola i Misha Kostrzewski pojawili się w Pytaniu na śniadanie, by powspominać, co działo się przez ostatnie tygodnie. Jedno ze wspomnień szczególnie mocno wzruszyło brata Małgorzaty Rozenek-Majdan. Tancerz rozpłakał się na wizji!

Misha Kostrzewski to jeden z jurorów pierwszej edycji nowej odsłony programu You Can Dance, w którym głównymi gwiazdami są dzieci, a nie młodzież i dorośli, jak było w przypadku poprzednich edycji emitowanych jeszcze na kanale TVN. Emocje związane z wielkim finałem, w którym, decyzją widzów, 100 tysięcy złotych wygrała Karolina Olszewska, udzieliły się również jemu. Na kilka godzin przed emisją ostatniego odcinka tanecznego show Misha Kostrzewski i Agustin Egurrola zawitali do studia Pytania na śniadanie, by wspólnie z prowadzącymi Idą Nowakowską i Aleksandrem Sikorą powspominać, co działo się przez ostatnie tygodnie. Jedno wspomnienie szczególnie mocno uderzyło brata Małgorzaty Rozenek-Majdan. Misha Kostrzewski nie umiał powstrzymać łez, mówiąc o jednej z uczestniczek, która musiała pożegnać się z formatem. Łamiącym głosem wyjaśnił, dlaczego jej odpadnięcie tak bardzo go wzruszyło.

Sonda
You Can Dance - Nowa Generacja - jesteś zadowolony z wyniku?

Misha Kostrzewski rozpłakał się na wizji

Tego nikt się nie spodziewał! Znany ze swojego profesjonalizmu Misha Kostrzewski rozpłakał się na kanapie w studiu Pytania na śniadanie. Tancerz i choreograf wzruszył się, wspominając o Weronice Lesiak, która jest bardzo podobna do... jego córki.

Była dziewczyna, która nazywa się Weronika Lesiak i była bardzo podobna do mojej córki i to mnie bardzo wzruszyło, wzrusza cały czas. Gdy odpadła, to mnie to zdrowo dotknęło - powiedział łamiącym głosem.

Aleksander i Ida szybko zareagowali i podkreślili, że widoczne na twarzy Mishy łzy to oczywiście łzy radości.

Mandaryna jurorką w You Can Dance?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE