Jurrasic World Dominion

i

Autor: Materiały prasowe

Jurassic World Dominion - dinozaury wracają na ekrany! Gdzie zaatakują? Kiedy premiera filmu w Polsce?

2022-05-27 15:22

Nadchodzi spektakularny finał epoki jurajskiej. Już niedługo w polskich kinach pojawi się "Jurassic World: Dominion". Film, który pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i nowe efekty wizualne. Co jeszcze wiemy o nowej odsłonie i kiedy pojawi się na wielkim ekranie?

Jurassic World Dominion to swego rodzaju połączenie legendarnego "Jurassic Park" Stevena Spielberga i popularnego filmu "Jurassic World" Colina Trevorrowa. Bohaterowie dwóch serii spotkają się w jednym miejscu i będą musieli poradzić sobie z dinozaurami opanowującymi nie tylko parki, ale cały świat! Nowa odsłona będzie kontynuacją wątków, które widzowie mogli oglądać w "Upadłym Królestwie". Produkcja na pewno przypadnie do gustu fanom poprzednich serii, miłośnikom science-fiction, ale przede wszystkim tym, którzy lubią dynamiczne i pełne akcji przygodówki. Wszystkie części z jurajskimi potworami cieszyły się wielką popularnością wśród widzów. Czy teraz będzie podobnie? Przekonamy się już latem 2022!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie tylko "Jurassic Park". TOP10 najlepszych filmów o dinozaurach

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

Jurassic World Dominion - o czym jest?

Jurassic World Dominion rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii.

Sonda
Lubisz oglądać filmy o dinozaurach?

Jurassic World Dominion - obsada, data premiery

W nowej odsłonie zagrają Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, zdobywczyni Oscara - Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill. Na fotelu producenckim zasiedli Steven Spielberg i Colin Trevorrow. Premiera w kinach 10 czerwca 2022. Poniżej udsotępniamy oficjalny zwiastun.