Reality show

Julia Drewa z "Love Island". O jej ustach mówiła kiedyś cała Polska! Jak dziś wygląda?

Gdy tylko przekroczyła próg willi w 7. edycji "Love Island. Wyspa miłości", od razu zrobiło się o niej głośno. Julia Drewa przeszła spektakularną metamorfozę, o której rozpisywały się wszystkie portale plotkarskie, a internauci poświęcili sporo uwagi jej nabrzmiałym ustom. Jak dziś wygląda Julia z "Love Island"?

Spis treści

  1. Julia Drewa szokowała w "Love Island"
  2. Tak kiedyś wyglądała Julia Drewa z "Love Island"

Julia Drewa szokowała w "Love Island"

"Love Island. Wyspa miłości" to popularny format typu reality-show, w którym grupa singli szuka miłości na wyspie. Jednym z najbardziej emocjonujących etapów programu jest Casa Amor, czyli wielki test dla wszystkich par. Uczestnicy zostają wtedy rozdzieleni, a w drugiej willi czekają na nich nowi islanderzy i islanderki, z którymi będą mogli stworzyć parę.

Dzięki Casa Amor w 7. edycji "Love Island" zaistniała 21-letnia wówczas Julia Drewa. Młodziutka trenerka personalna z Malborka zrobiła piorunujące wrażenie na wszystkich panach, a w mediach dosłownie zawrzało.

Czytaj też: Tak kiedyś wyglądała Lori z "Love Island". Brała udział w "The Voice of Poland"

Julia podejrzewała, że jej wygląd może budzić kontrowersje i nie myliła się w tej kwestii. Jej nabrzmiałe usta były szeroko komentowane przez widzów programu i nie tylko. Islanderka została przez niektórych okrzyknięta posiadaczką największych usta w historii randkowego show.

Polecamy: Uczestnicy Casa Amor 8 prywatnie. Ile mają lat? Zobacz, co pokazują na Instagramie

Głosy krytyki dotarły do samej zainteresowanej, która jak się okazało, nie była zadowolona z tego, jak zaprezentowała się w telewizji.

Moja twarz wyglądała bardzo niekorzystnie i jak sama się zobaczyłam, w ogóle zdjęcia, sesja, no to trochę faktycznie się wystraszyłam, bo byłam bardzo spuchnięta i niestety tak jest, jeżeli jest zmiana klimatu. Plus jeszcze kobiece dni dostałam, to bardzo napuchłam na tej twarzy. Dlatego tak to wyglądało – tłumaczyła swego czasu na Instagramie.

Tak kiedyś wyglądała Julia Drewa z "Love Island"

Niemałe zamieszanie wywołały również archiwalne zdjęcia Julii sprzed metamorfozy. Islanderka z 7. edycji "Love Island" była kiedyś blondynką. Miała też mniejsze usta i piersi.

Jak dziś wygląda Julia z "Love Island"? Jej zdjęcia znajdziesz w naszej galerii.

Love Island – o czym jest program?

Randkowy reality show oparty na brytyjskim formacie, który emitowany jest w Polsce od 2019 roku. Widzowie przez sześć tygodni śledzą perypetie pięknych, młodych i spragnionych miłości singli i singielek, kibicując rodzącym się na wyspie uczuciom i relacjom oraz miłosnej rywalizacji. O wygraną w finale walczą pary, które zaskarbią sobie największą sympatię widzów. Widzowie za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej przez cały sezon mogą wpływać na to, co dzieje się w programie, a na koniec w głosowaniu wskazują zwycięzców.