Foto

i

Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

JULIA 2 - tylko w internecie. Jakie będą dalsze losy Julii Rosnowskiej? [FOTOGALERIA]

2013-02-26 8:07

JULIA 2 to 10-cio odcinkowy serial, kontynuacją "Julii", czyli telewizyjnego hitu emitowanego w zeszłym roku na antenie TVN. Ciekawostką jest jednak fakt, że "Julia 2" będzie pokazywana wyłącznie online, w usłudze TVN Player.


Julia i Janek szczęśliwi, zakochani i w końcu razem. Czy jednak miłość faktycznie zwyciężyła a zło poniosło klęskę? Monika Miller czeka zamknięta w areszcie na proces. Bożena nie daje jednak za wygraną i wszystkimi możliwymi sposobami walczy o wolność dla "Kotynieńka", bo czy może być coś silniejszego niż miłość matki do córki (oczywiście poza słodyczami)?

W "Julii 2" występują ci sami bohaterowie, którzy przez prawie rok przyciągali przed telewizory i ekrany komputerów miliony widzów. Fabuła web serialu nawiązuje bezpośrednio do losów głównych bohaterów - Julki, Janka i Maćka, ale również nie mniej ważnych postaci drugoplanowych - w tym prawdziwej gwiazdy internetu, serialowej Bożenki! Fani serialu z pewnością nie będą rozczarowani. Mnóstwo humoru i zaskakujących sytuacji - gwarantowane!

Każdy z 10-ciu odcinków web serialu trwa ok. 6-8 minut. Pierwsze dwa pojawią się w TVN Player już są. Kolejne będą emitowane co tydzień. Odcinki web serialu, jak i wszystkie inne na TVN Player, dostępne będą dla użytkowników za darmo! Jeśli "Julia 2" okaże się sukcesem, TVN nie wyklucza produkcji kolejnych odcinków serialu w wersji online.

źródło/fot: materiały prasowe


PD

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE