Joshua / Usyk

i

Autor: ADRIAN DENNIS/AFP/East News

Joshua - Usyk 2: kiedy rewanż? Data, transmisja, miejsce walki

2022-06-29 13:58

Joshua i Usnyk ponownie spotkają się na ringu. Data długo wyczekiwanej walki była wielokrotnie zmieniana, ale ostatecznie została potwierdzona i bokserzy jeszcze latem 2022 staną naprzeciwko siebie. Sprawdźcie, gdzie i kiedy odbędzie się rewanżowy pojedynek.

Ołeksandr Usyk i Anthony Joshua - DATA, TRANSMISJA, MIEJSCE. Gdzie oglądać rewanż? Panowowie ponownie zmierzą się na ringu. Kto tym razem okaże się lepszy? Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie wygrał Ukrainiec i to on będzie bronił pasów WBO, WBA i IBF w wadze ciężkiej. Ołeksandr Usyk ma bardzo dobrą passę i jeszcze nigdy nie przegrał, więc jeżeli Anthony Joshua znokautuje swojego rywala to przejdzie do historii jako pierwszy pięściarz, który tego dokonał. Fani boksu są przekonani, że podczas rewanżu emocji na pewno nie zabraknie. Poznaliśmy już oficjalną datę i miejsce walki. Sprawdźcie wszystkie szczegóły oraz gdzie oglądać zmagania sportowców.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Policzkowanie na ekranie. TOP10 najlepszych filmów o boksie

PRAWDZIWA historia BRACI KLICZKO | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #44

Joshua - Usyk 2: kiedy rewanż? DATA, MIEJSCE

Przypomnijmy, że pierwszy pojedynek miał miejsce na Tottenham Hotspur Stadium w Londynie. Teraz promotor Eddie Hearn potwierdził, że walka rewanżowa Ołeksandra Usyka z Anthony'm Joshuą odbędzie się 20 sierpnia 2022 roku w Dżuddzie w Arabii Saudyjskiej.

Sonda
Kto wygra: Anthony Joshua czy Oleksandr Usyk?

Joshua - Usyk 2: transmisja. Gdzie oglądać?

Transmisję na żywo z pojedynku będzie można obejrzeć w internecie na platformie streamingowej DAZN (po wcześniejszym wykupieniu dostępu). Wszystkie walki będą udostępnione w serwisie również po zakończonych spotkaniach.