Jola Rutowicz - co dziś robi i jak wygląda kontrowersyjna uczestniczka Big Brothera?

2019-07-22 15:11
Jola Rutowicz
Autor: Bartosz KRUPA/East News

Niewielu uczestników polskich reality show wzbudziło tak duże kontrowersje jak Jola Rutowicz. Wzięła udział w aż dwóch edycjach Big Brothera, z czego jedną udało jej się zwyciężyć. Rutowicz świetnie wykorzystała swoje pięć minut. W mediach głośno było zarówno o jej wyzywających strojach, niezbyt inteligentnych wypowiedziach, a także życiu prywatnym - Jolanta przez pewien czas związana była z Jarosławem Jakimowiczem.

Jola Rutowicz - co dziś robi i jak się zmieniła przez te lata? Rutowicz wygrała pierwszą edycję Big Brothera w 2007 roku. Rok później została uczestniczką reality show TVP1 Gwiazdy tańczą na lodzie, a także specjalnej edycji reality show Big Brother VIP. Z czasem słuch zaczął o niej ginąć, aż do 2012 roku, kiedy wydała książkę. Wiele jednak wskazuje na to, że Rutowicz ponownie planuje powrót do show biznesu.

Jola Rutowicz - jak zmieniła się przez lata?

W autobiografii Rutowicz zatytułowanej 'Inna", celebrytka zdradziła, że postać, którą znamy z telewizji, jest w 100% wykreowana i nie przypomina w niczym prawdziwej Jolanty. Rutowicz również w późniejszych wywiadach opowiadała o tym, że różową Jolę, która kocha kucyki, wymyśliła podczas pobytu w Londynie. Mimo że ta deklaracja mocno zszokowała widzów, po premierze książki Rutowicz znów wycofała się z mediów i powoli o niej zapomniano.

Jak podaje pomponik.pl, celebrytka mieszka obecnie w Stanach Zjednoczonych, konkretnie w Miami, gdzie pracuje jako modelka. Od pewnego czasu jest także w związku z biznesmenem. Wiele wskazuje jednak na to, że Rutowicz planuje w naszym kraju medialny powrót. Jolanta poddała się operacji nosa, którą sfilmowały kamery stacji Telewizja Warszawa. Odcinek programu Zmiana wizerunku z jej udziałem będzie można obejrzeć na początku sierpnia. Serwis informował również, że Rutowicz wysłała swoje zgłoszenie do holenderskiej edycji Big Brothera. Chcielibyście ponownie zobaczyć ją w polskiej wersji reality show?

Jola Rutowicz
Autor: TRICOLORS/East News
Jolanta Rutowicz
Autor: VIPHOTO/East News
NAJNOWSZE