JESZCZE NIGDY - sezon 4 będzie ostatnim? Kiedy nowe odcinki na Netfliksie?

2022-08-19 11:22 Leon Pietrzak
Serial JESZCZE NIGDY...
Autor: Netflix

Czwarty sezon "Jeszcze nigdy..." już powstał! Jednak na nowe odcinki będziemy musieli trochę poczekać. Czy nadchodząca produkcja faktycznie będzie finałem całej historii? Postanowiliśmy to sprawdzić!

Jeszcze nigdy... sezon 4 jest już w drodze, więc wszyscy fani serii mogą spać spokojnie. Nowe odcinki zostały ponownie stworzone na podstawie historii Mindy Kaling, która opowie o kolejnych miłosnych perypetiach. Wiemy już, że nie zabraknie nowych i gorących romansów oraz zabawnych przygód. Według autorki, to ma być najlepszy sezon ze wszystkich pozostałych. Pojawiły się również głosy, że nadchodząca odsłona będzie juz ostatnią. Czy naprawdę pożegnamy się z naszymi ulubionymi bohaterami? Kiedy zobaczymy długo wyczekiwaną kontynuację?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazda "Sukcesji" w Polsce? W Warszawie powstanie hollywoodzki film!

PIERWSZY RAZ KASI WĘSIERSKIEJ, ZAKAZANY OWOC, SMOLASTY x WILKI, RANKING MIAST | ESKA XD #055

JESZCZE NIGDY sezon 4 - obsada

Przypomnijmy, że 3. sezon kończy się wyjazdem Paxtona (Darren Barnet) do Arizony. W kontynuacji poznamy dalsze losy bohatera, a także relację Devi i Bena (Maitreyi Ramakrishnan, Jaren Lewison). W kolejnej części ma powrócić również Fabiola (Lee Rodriguez), Eleanor (Ramona Young) oraz rodzina Devi - jej mama Nalini (Poorna Jagannathan) i kuzynka Kamala (Richa Moorjani).

Sonda
W jaki sposób oglądasz seriale?

JESZCZE NIGDY sezon 4 - data premiery

Mamy dobrą i złą informację dla fanów serialu. Dobra jest taka, że czwarta część została już nakręcona, więc na pewno pojawi się na Netfliksie. Zła wiadomość, to data premiery. Kontynuacja pojawi się w bibliotece serwisu dopiero latem 2023 roku. To jeszcze nie wszystko. Potwierdziły się też plotki, że zobaczymy wtedy ostatni raz naszych ulubionych bohaterów. Netflix potwierdził, że 4. sezon "Jeszcze nigdy..." będzie finałowym.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE