Jestem numerem cztery na DVD i Blu-ray!

2011-06-14 14:50
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Eska poleca!!!

Naładowany akcją thriller science fiction „Jestem Numerem Cztery” na Blu-ray i DVD to idealna propozycja dla wszystkich miłośników fantastycznych fabuł, z wysokiej jakości efektami specjalnymi.

Za stworzenie filmu „Jestem Numerem Cztery” – będącego adaptacją bestsellerowej, młodzieżowej powieści Jamesa Freya i Jobie Hughesa o tym samym tytule – odpowiedzialne są wielkie osobowości światowego kina: reżyser D.J. Caruso („Niepokój”) oraz ceniony producent Michael Bay („Transformers”). Nad całością procesu produkcyjnego czuwała wytwórnia Dreamworks, a wspomniane już wgniatające w fotel efekty specjalne to dzieło specjalistów ze studia Industrial Light & Magic („Avatar, „Piraci z Karaibów”, „Indiana Jones”, „Harry Potter”, „Faceci w czerni”).

W filmie poznajemy historię Johna Smitha (w tej roli Alex Pettyfer znany z „Tormented”), z pozoru zwyczajnego nastolatka, który musi ukrywać swoją prawdziwą tożsamość przed śmiertelnie niebezpiecznymi wrogami. Wraz z opiekunem Henrim (Timothy Olyphant – „Hitman”, „Szklana pułapka 4.0”) wędruje od miasta do miasta i próbuje wieść normalne życie. Jednak nie jest mu to pisane – pierwsza miłość (Dianna Agron, znana z serialu „Glee”), niesamowite nowe moce, tajemnicza więź z tymi, którzy dzielą jego los, a także odkrycie swego przeznaczenia wywracają świat chłopaka do góry nogami.


Dodatki specjalne do „Jestem numerem cztery”:

DVD:
• Wpadki na planie;
• Numer 6.
Blu-ray:
• Sceny niewykorzystane;
• Wpadki na planie;
• Numer 6.

Film w sprzedaży od 17 czerwca na Blu-ray (99,99 zł) i DVD (54,99 zł).Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE