Janusz Dzięcioł nie żyje. Przyczyna śmierci zwycięzcy pierwszej edycji Big Brothera

2019-12-06 10:51
Janusz Dzięcioł
Autor: STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

Nie żyje Janusz Dzięcioł - ta niezwykle smutna wiadomość obiegła media w piątek 6 grudnia rano. Mężczyzna zapisał się na kartach historii przede wszystkim jako zwycięzca pierwszej polskiej edycji programu Big Brothera, w której pokochały go dziesiątki widzów. Nie tak dawno znów pojawił się w telewizji z okazji wznowienia reality show w TVN po wielu latach przerwy. Janusz Dzięcioł miał 65 lat.

Janusz Dzięcioł nie żyje. Przyczyna śmierci zwycięzcy pierwszej edycji Big Brothera. Co się stało? Mimo że od pierwszej edycji programu, w której wziął udział, minęło już wiele lat, widzowie cały czas wspominali jego pogodne usposobienie i poczucie humoru. Janusz urodził się w Dąbrowie Chełmińskiej 11 grudnia 1953 roku, zmarł zaledwie kilka dni przed swoimi 66 urodzinami.

Janusz Dzięcioł nie żyje. Przyczyna śmierci zwycięzcy pierwszej edycji Big Brothera

Jak poinformował serwis pomorska.pl, Janusz Dzięcioł zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło 6 grudnia rano na niestrzeżonym przejeździe kolejowym pod Grudziądzem. Samochód osobowy zderzył się z pociągiem, Januszowi niestety nie udało się przeżyć. Informację tę potwierdził także reporter radia ESKA z Grudziądza.

Dzięcioł był znany nie tylko z programu Big Brother. Po jego zakończeniu rozpoczął karierę polityczną, był posłem na Sejm VI i VII kadencji. Pracował również jako strażnik miejski.

NAJNOWSZE