Jan Błachowicz - Israel Adesanya TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć UFC 259 live za darmo?

Jan Błachowicz - Israel Adesanya TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć UFC 259 live za darmo?
Autor: POLSAT Jan Błachowicz - Israel Adesanya TRANSMISJA NA ŻYWO. Gdzie obejrzeć UFC 259 live za darmo?

W nocy z 6 na 7 marca, Jan Błachowicz przystąpi do swojej pierwszej obrony mistrzowskiego pasa największej organizacji MMA na świecie. Na gali UFC 259 fani obejrzą także dwa inne pojedynki, których stawką będą pasy mistrzowskie.

Jan Błachowicz - Israel Adesanya TRANSMISJA NA ŻYWO. Zastanawiacie się, gdzie obejrzeć UFC 259 live za darmo? Szukacie informacji, gdzie oglądać Błachowicza na UFC 259? Niewątpliwie walka Błachowicz - Adesanya online to duża dawka emocji. Jan Błachowicz został mistrzem organizacji UFC w wadze półciężkiej we wrześniu 2020 roku po widowiskowym nokaucie nad Dominickiem Reyesem. Po półrocznej przerwie „Cieszyński Książe” wraca do oktagonu, w którym jego rywalem będzie charyzmatyczny Israel Adesanya. Nigeryjczyk to czempion kategorii średniej, który szuka nowych wyzwań w wyższej dywizji, zdominowanej przez Polaka. Na gali UFC 259 dojdzie także do dwóch innych pojedynków mistrzowskich: Amanda Nunes vs Megan Anderson w kategorii piórkowej pań oraz Petr Yan vs Aljamain Sterling w dywizji koguciej panów.

HOT: Makabryczny talizman Jana Błachowicza pomógł mu wygrać walkę

Jan Błachowicz - Israel Adesanya TRANSMISJA UFC 259

Gdzie obejrzeć walkę Jan Błachowicz - Israel Adesanya? Transmisja gali UFC 259 Błachowicz vs Adesanya rozpocznie się o godzinie 2:30 w nocy z soboty na niedzielę. Specjalne studio poprowadzą Justyna Kostyra i Dominik Durniat, a ich gośćmi będą czołowy przedstawiciel wagi ciężkiej organizacji UFC Marcin Tybura, były mistrz wagi średniej KSW Michał Materla oraz ekspert Tomasz Marciniak. Oprócz wnikliwych dyskusji widzowie mogą też liczyć na fachową analizę taktyczną w wykonaniu najlepszego polskiego analityka Bartłomieja Stachury z portalu Lowking.pl oraz garść najświeższych doniesień z blogosfery i social mediów w wykonaniu Patrycji Zahorskiej. W programie nie zabraknie też łączeń na żywo z przedstawicielami środowiska sportów walki w Polsce i zagranicą, w tym w Stanach Zjednoczonych, gdzie odbywa się gala. Komentatorami walk będą Andrzej Janisz i Łukasz Jurkowski.

Jan Błachowicz - Israel Adesanya 2021: godzina, transmisja

O której godzinie walka Błachowicz - Adesanya 2021? Walka ma rozpocząć się między godziną 5:30 a 6:00. Właśnie wtedy polski fighter przystąpi do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa.

NAJNOWSZE