Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić: TRANSMISJA TV i stream online. Gdzie oglądać za darmo?

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić: TRANSMISJA TV i stream online. Gdzie oglądać za darmo?

Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić: TRANSMISJA TV i stream online. Gdzie oglądać za darmo?

2022-05-15 1:39

Błachowicz - Rakić: kiedy i gdzie oglądać walkę? Transmisja na żywo z gali UFC Vegas będzie trzymać w napięciu od początku do końca. Nie przegapcie walki Błachowicz vs Rakić online i poznajcie najważniejsze informacje, jeśli chodzi o te hitowe zestawienie już teraz.

Spis treści

  1. Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić: transmisja TV
  2. Błachowicz - Rakić: stream online, live

Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić: transmisja TV i stream online, a dokładniej związane z tym szczegóły przydadzą się osobom, które nie chcą przegapić hitowych pojedynków. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o walkę Błachowicz Rakić online 15.05.2022? Gdzie oglądać? Czy transmisja Błachowicz Rakić za darmo jest udostępniona? Wiele pytań, dlatego pędzimy z pomocą. Polski zawodnik z Cieszyna wraca do UFC po przegranej i utracie mistrzowskiego pasa w październiku ubiegłego roku. Od razu na rywala dostaje 30-letniego Austriaka, który dla tej federacji stoczył siedem pojedynków, z czego sześć z nich wygrał. Błachowicz zdobył pas w 2020 roku, gdy pokonał Dominika Reyesa. Później obronił pas z Israelem Adesanyą. Niestety, druga obrona mistrzowskiego pasa się nie powiodła, bo na UFC 267 przegrał z Gloverem Teixeirą. Teraz zwycięstwo z Aleksandarem Rakiciem pozwoliłoby mu w kolejnej walce stanąć przed szansą zdobycia tytułu.

Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 27.08.2022?

Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić: transmisja TV

Transmisja Błachowicz Rakić wzbudza emocje wśród fanów MMA, ale także sportowych dziennikarzy w Stanach Zjednoczonych. Faworytem jest 30-letni Austriak, a Polak uwielbia być stawiamy w roli underdoga. Na walkę Błachowicz - Rakić na żywo będzie trzeba trochę poczekać. Mówimy tu bowiem o starciu karty głównej gali UFC Vegas 54. Transmisja gali rozpocznie się o godzinie 04:00 z 14 na 15 maja. Walka Błachowicz - Rakić na żywo w Polsat Sport powinna rozpocząć się między 6:00 a 7:00. 

Błachowicz - Rakić: stream online, live

Walka Błachowicz - Rakić online za darmo udostępniona? Niestety, za transmisję w internecie będzie trzeba zapłacić. Właścicielem praw do internetowej transmisji z gali jest Polsat Box Go. 

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Błachowicz uduszony na UFC 267! Polak stracił pas