Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić: TRANSMISJA TV i stream online. Gdzie oglądać za darmo?

Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić: TRANSMISJA TV i stream online. Gdzie oglądać za darmo?
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić: TRANSMISJA TV i stream online. Gdzie oglądać za darmo?

Błachowicz - Rakić: kiedy i gdzie oglądać walkę? Transmisja na żywo z gali UFC Vegas będzie trzymać w napięciu od początku do końca. Nie przegapcie walki Błachowicz vs Rakić online i poznajcie najważniejsze informacje, jeśli chodzi o te hitowe zestawienie już teraz.

Spis treści

  1. Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić: transmisja TV
  2. Błachowicz - Rakić: stream online, live

Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić: transmisja TV i stream online, a dokładniej związane z tym szczegóły przydadzą się osobom, które nie chcą przegapić hitowych pojedynków. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o walkę Błachowicz Rakić online 15.05.2022? Gdzie oglądać? Czy transmisja Błachowicz Rakić za darmo jest udostępniona? Wiele pytań, dlatego pędzimy z pomocą. Polski zawodnik z Cieszyna wraca do UFC po przegranej i utracie mistrzowskiego pasa w październiku ubiegłego roku. Od razu na rywala dostaje 30-letniego Austriaka, który dla tej federacji stoczył siedem pojedynków, z czego sześć z nich wygrał. Błachowicz zdobył pas w 2020 roku, gdy pokonał Dominika Reyesa. Później obronił pas z Israelem Adesanyą. Niestety, druga obrona mistrzowskiego pasa się nie powiodła, bo na UFC 267 przegrał z Gloverem Teixeirą. Teraz zwycięstwo z Aleksandarem Rakiciem pozwoliłoby mu w kolejnej walce stanąć przed szansą zdobycia tytułu.

Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 27.08.2022?

Jan Błachowicz - Aleksandar Rakić: transmisja TV

Transmisja Błachowicz Rakić wzbudza emocje wśród fanów MMA, ale także sportowych dziennikarzy w Stanach Zjednoczonych. Faworytem jest 30-letni Austriak, a Polak uwielbia być stawiamy w roli underdoga. Na walkę Błachowicz - Rakić na żywo będzie trzeba trochę poczekać. Mówimy tu bowiem o starciu karty głównej gali UFC Vegas 54. Transmisja gali rozpocznie się o godzinie 04:00 z 14 na 15 maja. Walka Błachowicz - Rakić na żywo w Polsat Sport powinna rozpocząć się między 6:00 a 7:00. 

Błachowicz - Rakić: stream online, live

Walka Błachowicz - Rakić online za darmo udostępniona? Niestety, za transmisję w internecie będzie trzeba zapłacić. Właścicielem praw do internetowej transmisji z gali jest Polsat Box Go. 

High League 3: KARTA WALK, WALKI, GWIAZDY. Kto walczy na High League MMA?

Błachowicz uduszony na UFC 267! Polak stracił pas
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE