Jak zostać gwiazdą - polski film podbija Netflix, ale widzowie nie mają litości

2021-11-25 11:34 LP
Jak zostać gwiazdą
Autor: Screen z YouTube/Kino Helios Polska

W listopadzie na platformie Netflix pojawił się kolejny polski film, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Niestety widzowie negatywnie komentują produkcję w Internecie. Czy film jest naprawdę aż taki zły? Co nie podoba się internautom?

"Jak zostać gwiazdą" podbija Netflix. Polska produkcja z 2020 roku pojawiła się na popularnej platformie streamingowej w listopadzie i już zdążyła dobrze namieszać. Na pierwszy rzut oka ma wszystko, aby zainteresować widzów - historia, znana obsada, muzyczne show. Popularni aktorzy przyciągnęli przed ekrany wielu użytkowników, ale to nie pomogło uniknąć negatywnych komentarzy.

Jak zostać gwiazdą - obsada, o czym jest?

"Jak zostać gwiazdą" opowiada historię młodej dziewczyny, która dowiaduje się, że jej ojciec jest jurorem programu typu talent show. Wokalista porzucił jej matkę, gdy ta była w ciąży. Bohaterka chce się z nim spotkać i lepiej go poznać, więc postanawia wziąć udział w muzycznym widowisku. W głównej roli zobaczymy Katarzynę Sawczuk, którą możemy również podziwiać w filmie "Dziewczyny z Dubaju". Obok niej na kranie pojawia się Maciej Zakościelny, Tomasz Karolak, Julia Kamińska, Anita Sokołowska, Urszula Dudziak, a nawet Krzysztof Ibisz.

Internauci drwią z polskiego filmu

Współczesne polskie filmy potrafią wzbudzać skrajne emocje. Wielu widzów narzeka na kiepsko napisany scenariusz, schematyczność i tych samych aktorów w każdej nowej produkcji. Z drugiej strony są takie filmy, które odnoszą sukcesy nawet za granicami naszego kraju i zachwyca się nimi cały świat. Jak jest w tym przypadku? Osoby, które obejrzały film narzekają na brak fabularnych zaskoczeń, kiepskie kreacje aktorskie i okropna końcówkę. Według niektórych historia jest opowiedziana jak po sznurku i stereotypowo traktuje świat showbiznesu.

"No ładna historia z wielką landryną na końcu, ale niestety żenadometr trząsł się prawie cały czas, a tak z 8 razy go wysadzało."

Pytanie: Jak zostać gwiazdą, gdy twój stary jest jurorem idola? Odpowiedź: łatwo.

Są tacy, którzy jednak stają w obronie polskiej produkcji i mimo wielu niedociągnięć ostatecznie oceniają ją pozytywnie. Faktycznie, nie wszystko jest dobrze zrobione, a sam scenariusz jest pełen sprzeczności. Jeżeli nie oczekujemy wiele i chcemy sobie umilić nudny wieczór, to film powinien dostarczyć odpowiedniej rozrywki. Najlepiej samemu się przekonać i wyrobić sobie własne zdanie. Poniżej zobaczycie zwiastun "Jak zostać gwiazdą".

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE