Jak zostać gwiazdą

i

Autor: Screen z YouTube/Kino Helios Polska

Jak zostać gwiazdą - polski film podbija Netflix, ale widzowie nie mają litości

2021-11-25 11:34

W listopadzie na platformie Netflix pojawił się kolejny polski film, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Niestety widzowie negatywnie komentują produkcję w Internecie. Czy film jest naprawdę aż taki zły? Co nie podoba się internautom?

"Jak zostać gwiazdą" podbija Netflix. Polska produkcja z 2020 roku pojawiła się na popularnej platformie streamingowej w listopadzie i już zdążyła dobrze namieszać. Na pierwszy rzut oka ma wszystko, aby zainteresować widzów - historia, znana obsada, muzyczne show. Popularni aktorzy przyciągnęli przed ekrany wielu użytkowników, ale to nie pomogło uniknąć negatywnych komentarzy.

Jak zostać gwiazdą - obsada, o czym jest?

"Jak zostać gwiazdą" opowiada historię młodej dziewczyny, która dowiaduje się, że jej ojciec jest jurorem programu typu talent show. Wokalista porzucił jej matkę, gdy ta była w ciąży. Bohaterka chce się z nim spotkać i lepiej go poznać, więc postanawia wziąć udział w muzycznym widowisku. W głównej roli zobaczymy Katarzynę Sawczuk, którą możemy również podziwiać w filmie "Dziewczyny z Dubaju". Obok niej na kranie pojawia się Maciej Zakościelny, Tomasz Karolak, Julia Kamińska, Anita Sokołowska, Urszula Dudziak, a nawet Krzysztof Ibisz.

Internauci drwią z polskiego filmu

Współczesne polskie filmy potrafią wzbudzać skrajne emocje. Wielu widzów narzeka na kiepsko napisany scenariusz, schematyczność i tych samych aktorów w każdej nowej produkcji. Z drugiej strony są takie filmy, które odnoszą sukcesy nawet za granicami naszego kraju i zachwyca się nimi cały świat. Jak jest w tym przypadku? Osoby, które obejrzały film narzekają na brak fabularnych zaskoczeń, kiepskie kreacje aktorskie i okropna końcówkę. Według niektórych historia jest opowiedziana jak po sznurku i stereotypowo traktuje świat showbiznesu.

"No ładna historia z wielką landryną na końcu, ale niestety żenadometr trząsł się prawie cały czas, a tak z 8 razy go wysadzało."

Pytanie: Jak zostać gwiazdą, gdy twój stary jest jurorem idola? Odpowiedź: łatwo.

Są tacy, którzy jednak stają w obronie polskiej produkcji i mimo wielu niedociągnięć ostatecznie oceniają ją pozytywnie. Faktycznie, nie wszystko jest dobrze zrobione, a sam scenariusz jest pełen sprzeczności. Jeżeli nie oczekujemy wiele i chcemy sobie umilić nudny wieczór, to film powinien dostarczyć odpowiedniej rozrywki. Najlepiej samemu się przekonać i wyrobić sobie własne zdanie. Poniżej zobaczycie zwiastun "Jak zostać gwiazdą".

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE