Jak wytresować smoka 3: premiera, zwiastun. Kiedy w kinach ostatnia część smoczej trylogii?

2018-06-08 11:07
Jak wytresować smoka 3
Autor: screen youtube.com/user/TYLKOHITY screen youtube.com

Jak wytresować smoka 3: premiera, zwiastun. O czym jest ostatnia część kultowej animacji i kiedy będzie w kinach?

Jak wytresować smoka 3: zwiastun, premiera, opis - co już wiadomo na temat trzeciej, i niestety ostatniej części tej animacji? Twórcy filmu kazali fanom dość długo poczekać na finalną opowieść o Czkawce, Szczerbatku i pozostałych mieszkańcach Berk. Zwiastun zdradza, że w Jak wytresować smoka 3 możemy spodziewać się kilku nowych postaci!

Jak wytresować smoka 3: o czym jest?

To już niestety ostatnia część filmu opartego na powieści C. Cowell. Czkawka, któremu udało się stworzyć spokojne schronienie dla smoków, będzie musiał zmierzyć się z niezwykle trudnym zadaniem. Poznanie pięknej smoczycy, w której zakocha się Szczerbatek, sprowadzi na mieszkańców Berk ogromne niebezpieczeństwo. Czkawka, jako przywódca, będzie musiał postawić własne życie na szali, żeby ratować wioskę.

Charlie i fabryka czekolady: kto wcieli się w nowego Willy'ego Wonkę? Znamy typy!

Jak wytresować smoka 3: premiera

Film ma wejść do kin 15 lutego 2019.

Jak wytresować smoka 3: zwiastun

Pierwsza część Jak wytresować smoka miała swoją premierę w 2010, a druga, w której poznaliśmy m.in. matkę Czkawki, w 2014 roku. Powstał także m.in. serial z bohaterami filmu, Jeźdzcy smoków, w którym Czkawka wciela się w rolę nauczyciela tresury. Dotychczasowe filmy z tej serii zyskiwały bardzo dobre recenzje krytyków i były bardzo przychylnie przyjmowane przez widzów. Twórcy więc sami podnieśli sobie poprzeczkę bardzo wysoko! Czy sprostają zadaniu, dowiemy się w 2019.

NAJNOWSZE