Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk: transmisja w TV i online. Kiedy oglądać koncert?

2021-06-18 14:03 kg
Krzysztof Krawczyk
Autor: wbf

Krzysztof Krawczyk był jednym z najwybitniejszych, polskich wokalistów. Obdarzony barytonowym głosem artysta miał na koncie niezliczoną ilość przebojów, które rozkochiwały w sobie coraz to młodsze pokolenie słuchaczy. Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia 2021 roku, pozostawiając po sobie ogromną pustkę. W hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi Telewizja Polska zorganizowała wyjątkowe widowisko Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk. Sprawdźcie, kiedy je oglądać.

Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - the best of Krzysztof Krawczyk: transmisja w TV i online. Parostatek, Mój przyjaciel, Bo jesteś Ty, Trudno tak, Jak minął dzień, To co dał nam świat, Ostatni raz zatańczysz ze mną, Za tobą pójdę jak na bal to przeboje Krzysztofa Krawczyka, których nigdy nie zapomnimy. Przez ponad pół wieku artysta nagrał niezliczoną ilość utworów, które dziś są ponadczasowymi hitami, śpiewanymi przez kolejne pokolenia. Podczas koncertu Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk Telewizja Polska przypomni najpopularniejsze z nich. 

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk: kiedy oglądać?

Podczas koncertu Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - The Best of Krzysztof Krawczyk zaśpiewają: Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Natalia Kukulską, Halina Mlynkova, Sylwia Grzeszczak, Roxana Węgiel, Paulla, Ryszard Rynkowski, Krzysztof Kiljański, Piotr Kupicha, Andrzej Krzywy, Łukasz Zagrobelny, Rafał Brzozowski, Ras Luta i Norbi, Marcin Daniec, duet Sławomir & Kajra, zespoły Pectus, Various Manx & Kasia Stankiewicz, grupa Gang Marcela oraz orkiestra pod batutą Tomasza Szymusia. Wykonają oni nieśmiertelne przeboje legendarnego wokalisty.

Koncert będzie można obejrzeć już w sobotę 19 czerwca 2021 roku, o godzinie 20:25 w TVP2. To właśnie wtedy stacja wyemituje pierwszą część koncertu. Chwilę po niej, o 21:30 pokazana zostanie druga część. W piątek 2 lipca 2021 roku, o godzinie 20:25 oraz 21:30 wydarzenie będzie można obejrzeć po raz kolejny, również na antenie TVP2. Koncert będzie także dostępny na platformie vod.tvp.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE