Jak oni śpiewają! Polska wersja "Jingle Bells"! [VIDEO]

2012-11-23 7:46
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Stanisław Tym, Marcin Prokop, Artur Andrus, Katarzyna Pakosińska, Anna Dereszowska i Jarosław Boberek, czyli gwiazdy na Gwiazdkę w piosence do filmu "RENIFER NIKO RATUJE BRATA".

Nosem buch w biały puch! Wielkie odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia można uznać za oficjalnie rozpoczęte. Wszystko za sprawą gwiazd dubbingu animacji "Renifer Niko ratuje brata", która na ekranach kin zagości 23 listopada.

Katarzyna Pakosińska, Stanisław Tym, Marcin Prokop, Anna Dereszowska, Artur Andrus oraz Jarosław Boberek połączyli talenty i głosy, by wspólnie zaśpiewać "Dzyń, dzyń, dzyń" - polską wersję świątecznego hitu "Jingle Bells", napisaną przez Marka Robaczewskiego - autora przebojów z roztańczonych "Disco Robaczków"!

Marzenia Niko się spełniły - trafił do ekipy odlotowych reniferów Świętego Mikołaja. Jednak teraz czeka go zupełnie nowe wyzwanie. Już nie jest sam w domu. Pojawił się młodszy braciszek, który sprawia bohaterowi mnóstwo problemów. Ale kiedy niesforny reniferek zaginie, dzielny Niko stanie na czele wyprawy ratunkowej, mając do pomocy niezawodnych przyjaciół - wiewióra Juliusza i łasicę Wilmę.

Ten film poleca sam Święty Mikołaj!


źródło/fot - materiały prasowe


P.D

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE