Plan serialu / Korona królów - Jagiellonowie

i

Autor: AKPA

Jagiellonowie - kontynuacja Korony Królów! Kiedy i gdzie oglądać serial?

2022-06-29 11:49

Korona Królów powraca z kontynuacją! Telewizja Polska pokaże nowy serial "Jagiellonowie", który opowie dalszą historię z popularnej produkcji. Wiemy, kto pojawi się w głównych rolach oraz poznaliśmy nowe szczegóły na temat nadchodzącej historii.

Korona Królów. Jagiellonowie to nowa propozycja od telewizyjnej Jedynki. Poprzedni sezon serialu zgromadził przed ekranami telewizorów prawie milion widzów, więc twórcy zdecydowali się nakręcić kontynuację i opowiedzieć kolejną historię. Tym razem zobaczymy losy Jagiellonów i akcję, która rozpocznie się w 1399 roku. Aktualnie trwają prace na planie. Zdjęcia powstaną nie tylko w specjalnie przygotowanych studiach filmowych, ale również we wnętrzach polskich zamków w Malborku, Kwidzyniu, Lublinie oraz Lidzbarku Warmińskim. Ekipa filmowa była widziana również w Puszczy Kampinoskiej oraz bazylice w Pelplinie i kościele w Inowłodzu. Co jeszcze wiemy o nadchodzącej produkcji? Ile będzie odcinków i kto znalazł się w obsadzie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Powstanie film o Magdzie Gessler! Kto wcieli się w postać słynnej restauratorki?

O co chodzi z tymi Wikingami? | To się kręci #2

Serial Jagiellonowie - obsada

W główną rolę króla Władysława Jagiełły wcieli się Sebastian Skoczeń. Na ekranie będzie mu towarzyszyć Milena Staszuk, która zagra Annę Cylejską. W serialu zobaczymy również Radosława Pazurę, Roberta Rozmusa, Jacka Kopczyńskiego, Agnieszkę Wagner, Mariusza Jakusa, Bogdana Kalusa oraz Filipa Gurłącza i Dagmarę Bryzek.

Sonda
Lubisz oglądać seriale historyczne?

Korona Królów. Jagiellonowie - gdzie i kiedy oglądać? Ile odcinków?

Serial "Jagiellonowie" ma mieć premierę jesienią 2022 roku. Wszystkie odcinki będą emitowane w paśmie codziennym w TVP1, a powtórki epizodów będą dostępne na stronie VOD.TVP.PL. Serial będzie liczyć 125 odcinków.