Izabela Kisio-Skorupa - wiek, waga, córka, walka, Instagram. Kto to jest?

2021-07-30 16:02 MK
Izabela Kisio
Autor: WBF

Izabela Kisio-Skorupa to postać, której chyba nie trzeba przedstawiać polskim internautom. Bohaterka licznych memów regularnie pojawia się na imprezach branżowych, wywołując niemałe poruszenie. Matka znanej polskiej aktorki Oli Kisio niebawem zmierzy się w walce Open Fights Night. Kto to jest i co o niej wiemy?

Izabela Kisio-Skorupa - wiek, waga, córka, walka, Instagram: te informacje o polskiej celebrytce najbardziej interesują wszystkich internautów. Izabela Kisio-Skorupa szturmem wdarła się do świata show-biznesu i co jakiś czas robi wszystko, by było o niej głośno. Niebawem, bo już 30 lipca, zobaczymy ją w oktagonie podczas Open Fights Night, gdzie zmierzy się z finalistką programu Projekt Lady Julią Jaroszewską. Co ciekawe, obie panie pracowały w przeszłości nad wspólnymi projektami. Co wiadomo o polskiej gwieździe internetu?

Izabela Kisio-Skorupa - wiek

Ile lat ma Izabela Kisio-Skorupa? Bohaterka memów przyszła na świat 11 września 1958 w Szczecinie. Oznacza to, że w tym roku będzie obchodzić swoje 63. urodziny.

Izabela Kisio-Skorupa - waga

Tuż przed walką na Open Fights Night Izabela Kisio-Skorupa wzięła udział w ważeniu. Stąd wiemy, że waży 65 kilogramów.

Izabela Kisio-Skorupa - córka

Polska celebrytka dała się poznać jako matka popularnej aktorki Aleksandry Kisio. Z informacji podawanych przez serwisy plotkarskie wynika, że kobiety nie utrzymują ze sobą kontaktu. 

Izabela Kisio-Skorupa - walka

Walka Izabeli Kisio-Skorupy będzie miała miejsce 30 lipca w Płocku. Gwiazda sieci zadebiutuje w oktagonie podczas Open Fights Night, a jej rywalką będzie sporo młodsza finalistka Projektu Lady Julia Jaroszewska.

Izabela Kisio-Skorupa - Instagram

Bohaterka memów dba o kontakt ze swoimi obserwatorami. Matka Oli Kisio posiada profile zarówno na Facebooku, jak i na Instagramie. Znajdziecie ją pod nickiem @official_iks.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE