Taniec z gwiazdami

Iwona Pavlović o najgorszym uczestniku "Tańca z gwiazdami". Nawet sie nie zawahała

2024-04-24 13:46

Iwona Pavlović to "czarna mamba" programu "Taniec z gwiazdami". Słynie ze swoich krytycznych i dosyć dogłębnych ocen gwiazd, które prezentują na parkiecie swoje umiejętności. Zapytana o to, kto jest "najgorszym" uczestnikiem tegorocznej edycji, bez wahania odpowiedziała. Pavlović nie gryzła się w język!

Nie da się ukryć, że w tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami", najbardziej obrywało się Dagmarze Kaźmierskiej. Ona sama i jej fani spekulowali nawet, że Pavlović po prostu się na nią uwzięła. Iwona odpowiedziała na pytanie, kto był najgorszym uczestnikiem tej edycji. Nie wahała się ani minuty.

Iwona Pavlović nie miała złudzeń. "Brylant tej edycji". Tak komplementowała gwiazdę TzG!

Iwona Pavlović bezwzględnie wybrała najgorszego uczestnika

Widzowie tanecznego show nie mają wątpliwości, że Kaźmierska nie przypadła Pavlović do gustu. Jurorka wielokrotnie krytykowała celebrytkę. Ale czy to oznacza, że wybrała ją na najgorszą uczestniczkę show? Niestety okazuje się, że tak... Portal "Pomponik" zapytał "czarną mambę" o to, czy wybrała już najgorszego uczestnika tej edycji "Tańca z gwiazdami". Pavlović bez wahania odpowiedziała: "No w sumie tak. Już podium się zmienia, bo Dagmara wskoczyła na pierwsze miejsce. To też dlatego, że ona tak naprawdę nie za bardzo tańczyła. Wszystkie tańce, które ona robiła, były identyczne i żaden taniec nie miał znamion danego tańca, danego rodzaju. Myślę, że tak — zajęła pierwsze miejsce" - czytamy. Wielu fanów Kaźmierskiej stwierdziło, że na ocenę tanecznych umiejętności Dagmary, nie wpłynęła tylko jej taneczna prezentacja, ale również antypatia. Co na to Pavlović? "Ja naprawdę bardzo zajmuję się swoim życiem. Uważam, że to jest najważniejsze, jak my żyjemy sami dla siebie, ze sobą. Życie Dagmary tak naprawdę mnie nie interesuje ani w dobrą, ani złą stronę. Natomiast w programie interesował mnie jej taniec, który był fatalny. To nie było niszczenie. Nie miałam za bardzo czego oceniać. To mnie rzeczywiście, jako sędziego, lekko denerwowało. Co mam oceniać, jeśli ktoś nie wykonuje minimalnej pracy?" - odpowiedziała stanowczo.

Iwona Pavlović zabrała głos po odejściu z programu Dagmary Kaźmierskiej. Takich słów się nie spodziewaliśmy!

Dagmara Kaźmierska urodziła się 12 kwietnia w 1975 roku. Żyje w bardzo bliskiej i przyjacielskiej relacji ze swoim synem - Conanem. Razem z Marcinem Hakielem walczyła o zdobycie Kryształowej Kuli w "Tańcu z gwiazdami". Na Instagramie można ją znaleźć pod nazwą "queen_of_life_77". Jej profil obserwuje ponad milion osób.

Dagmara Kaźmierska nie zawsze była "Królową". Tak nazywano ją podczas odsiadki

Maffashion o Pavlović. Czuje, że jest do niej uprzedzona?