Sonia Szklanowska

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

programy

Hotel Paradise - jak dziś wygląda Sonia Szklanowska? Jest gwiazdą TV

2023-11-29 7:47

Hotel Paradise to randkowe show TVN7, który gości na ekranach naszych telewizorów od 2020 roku. Od samego początku program przyciąga ogromną publiczność, która z zainteresowaniem śledzi perypetie uczestników oraz relacje, które rozwijają się pomiędzy nimi. Wśród byłych uczestników show znajduje się Sonia Szklanowska, która wzięła udział w drugiej odsłonie Hotelu Paradise. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Programy telewizyjne niejednokrotnie pokazały, że są świetną trampoliną do świata showbiznesu i telewizji. To właśnie dzięki telewizyjnemu show poznaliśmy takie gwiazdy jak Klaudia El Dursi czy też Karolina Gilon. Dziś Klaudia El Dursi jest prowadzącą Hotel Paradise, natomiast Karolina Gilon jest gospodynią Love Island. W ich ślady poszła Sonia Szklanowska, uczestniczka Hotelu Paradise 2, która dziś ma swój własny program.

Zwycięzcy Hotel Paradise

Jak dziś wygląda Sonia Szklanowska?

Sonia Szklanowska dała się poznać widzom w drugiej edycji Hotelu Paradise. Pokazała się wówczas jako niezwykle wrażliwa oraz delikatna osoba, która przeżywa wszystko bardzo emocjonalnie. Uczestniczka nie odnalazła w programie miłości, ale zyskała sporą popularność, którą postanowiła wykorzystać. Po swojej przygodzie w rajskim hotelu, została influencerką i chętnie dzieli się swoim życiem z obserwatorami. Stała się modową inspiracją, a jej stylizacje robią w sieci furorę. Nie wszyscy wiedzą jednak, że pod koniec 2022 roku premierę miał program telewizyjny, w którym Sonia jest współprowadzącą!

Mowa o programie Jedziemy na wakacje, emitowanym w Telewizji WP, w którym wraz z Rafałem Cieszyńskim testuje najpopularniejsze wakacyjne kierunki. W pierwszym sezonie Szklanowska i Cieszyński odwiedzili futurystyczny Dubaj, Turecką Riwierę, grecką Kretę oraz Egipt. Już wkrótce, bo w grudniu 2023 roku, premierę będzie mieć również drugi sezon programu. Jesteście ciekawi, jak dziś wygląda Sonia Szklanowska? Zapraszamy do galerii poniżej.