Hotel Paradise 3 - uczestnicy. Kto wystąpi w trzeciej edycji programu?

2021-02-22 14:04 kg
Hotel Paradise 3
Autor: TVN/Grzegorz Piekarski

Hotel Paradise to program, który gości na antenie TVN7 od 2020 roku. Do tej pory widzowie mieli okazję obejrzeć dwa sezony reality show, w którym seksowne kobiety oraz przystojni mężczyźni poszukują prawdziwej miłości. Pierwszą odsłonę hitu zwyciężyli Marietta Witkowska i Krzysztof Ducki, natomiast drugą wygrali Beata Postek i Artur Sargsyan. Już 22 lutego premierę będzie mieć trzecia edycja Hotelu Paradise. Kto znalazł się wśród uczestników programu?

Hotel Paradise 3 - uczestnicy. Hotel Paradise to program, którego zasady z pozoru są proste – mieszkańcy muszą zrobić wszystko, by każdy kolejny tydzień zakończyć z partnerem u swojego boku. To nie tylko kolejny tydzień egzotycznych wakacji na rajskiej wyspie, to również krok bliżej do wygrania 100 tyś. złotych. Aby osiągnąć swój cel będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Kto tym razem okaże się w tym najlepszy?

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

Hotel Paradise 3 - uczestnicy

Już w poniedziałek 22 lutego 2021 roku o godzinie 20:30 w TVN7 Hotel Paradise powróci z trzecim sezonem, w którym na widzów czeka kilka nowości i niespodzianek. W tej edycji uczestnicy zameldują się w Hotelu na rajskim Zanzibarze – jednej z najpiękniejszych wysp na świecie, z cudownie białymi plażami i lazurową wodą. W roli prowadzącej wystąpi niezmiennie Klaudia El Dursi. Już teraz w poniższej galerii znajdziecie pierwszych uczestników trzeciej edycji Hotelu Paradise. Galeria będzie na bieżąco aktualizowana.

Hotel Paradise 3 - uczestnicy

NAJNOWSZE