Hotel Paradise 3 - kiedy w TVN7 i gdzie oglądać online?

2021-02-22 13:03 kg
Hotel Paradise 3
Autor: TVN/Grzegorz Piekarski

Wiosną Hotel Paradise powróci z trzecim sezonem, w którym na widzów czeka kilka nowości i niespodzianek. W tej edycji uczestnicy zameldują się w Hotelu na rajskim Zanzibarze – jednej z najpiękniejszych wysp na świecie, z cudownie białymi plażami i lazurową wodą. W roli prowadzącej wystąpi niezmiennie Klaudia El Dursi. W tej edycji otrzyma jednak zupełnie nowe zadanie, które w znaczący sposób będzie wpływać na losy mieszkańców Hotelu! Kiedy trzecia edycja show zadebiutuje w TVN7?

Hotel Paradise 3 - dni i godziny emisji. Mieszkańcy Hotelu Paradise mają zaledwie kilka dni, aby zdobyć miłość i stworzyć związek, który przetrwa ciężkie próby i w finale pozwoli wygrać duże pieniądze! Już wkrótce przeniesiemy się na Zanzibar, gdzie przez 8 tygodni uczestnicy będą uwodzić, zawierać sojusze oraz prowadzić wyrafinowaną grę. Kiedy oglądać nową edycję hitowego programu?

Hotel Paradise 3 - zwiastun i dni emisji reality show

Hotel Paradise 3 - kiedy w TVN7?

Nowa edycja Hotelu Paradise wystartuje już w poniedziałek 22 lutego 2021 roku w Siódemce. Program będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.30 w TVN7 oraz online w Playerze! Trzecią odsłonę show promuje piosenka Oto raj, którą nagrała Sonia Szklanowska, charyzmatyczna finalistka drugiej edycji programu.

Hotel Paradise 3 - uczestnicy

Czytaj więcej
NAJNOWSZE