Co za wieści!

Hitowy serial TVP nagle zniknął z ramówki. Po latach ma znów wrócić na antenę

2024-04-19 13:13

Po roszadach personalnych, jakie w ostatnich miesiącach dotknęły Telewizję Polską, wiele mówi się również o zmianach dotyczących ramówki i emisji niektórych programów. Widzowie od dawna domagali się powrotu na antenę jednego z ich ukochanych seriali. Okazuje się, że ich prośby mogą niebawem zostać wysłuchane.

Telewizja Polska na przestrzeni lat wyprodukowała wiele seriali, które przypadły go gustu telewidzom. Niektóre z nich są emitowane do dziś, tak jest w przypadku "M jak miłość", "Klanu", czy "Na dobre i na złe". Inne, mimo wielkiego zainteresowania widzów niespodziewanie zniknęły z ekranu. Do tego grona zalicza się, chociażby "Rodzinka.pl".

Tylko u nas! Maciej Musiał i Daria Syta tańczą przed kamerą SuperExpressu!

Serial komediowy "Rodzinka.pl" zadebiutował na antenie publicznego nadawcy w marcu 2011 roku. W głównych rolach mogliśmy zobaczyć: Małgorzatę Kożuchowską jako Natalię Boską, Tomasza Karolaka jako Ludwika Boskiego, Macieja Musiała jako Tomka, Adama Zdrójkowskiego jako Kubę oraz Mateusza Pawłowskiego jako Kacperka. To właśnie "Rodzinka.pl" otworzyła drzwi do kariery Maciejowi Musiałowi, Adamowi Zdrójkowskiemu i Julii Wieniawie. Choć początkowo rodzina Boskich wzbudzała w widzach mieszane odczucia, to ostatecznie pokochali zmagającą się z wieloma problemami życia codziennego rodzinę. Niezwykła popularność serialu sprawiła, że ostatecznie nakręcono aż 16 sezonów. W 2020 roku, ku rozpaczy wiernych fanów, Telewizja Polska zakończyła produkcję serialu. Swoją decyzję TVP tłumaczyła tym, że po dogłębnej analizie wyników oglądalności, dalsza emisja serialu nie jest dla stacji opłacalna.

"Rodzinka.pl" wróci na ekrany?

Zdjęcie serialu z anteny wywołało niemałe poruszenie nie tylko wśród widzów, ale również wśród grającym w nich aktorów i samej producentki Doroty Kośmickiej-Gacke, która w jednym z wywiadów z Plejadą powiedziała, że dołoży wszelkich starań, aby zdjęcia do nowych odcinków serialu zostały wznowione.

Ten serial skończył się bez godnego zakończenia. Po prostu się urwał. Czekam na to, by go wskrzesić - mówiła Kośmickiej-Gacke.

Wiele wskazuje na to, że prośby widzów i producentki mogą zostać niebawem wysłuchane. Portal Świat Gwiazd powołując się na swojego informatora, donosi, że po zakończeniu prac na planie "Leśniczówki" mają rozpocząć się zdjęcia do "Rodzinki.pl".

Zdjęcia mają ruszyć w styczniu. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Kontaktowano się już z gwiazdami, które ten serial tworzyły i większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan. Na pewno oferty otrzymali już Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska. Wszystko wskazuje na to, że po latach znów wcielą się w tak bardzo lubiane postaci - przekazał nieoficjalnie Świat Gwiazd.

Według tych doniesień nowe odcinki serialu moglibyśmy obejrzeć już w przyszłym roku. Tęskniliście za perypetiami rodziny Boskich?