Hiszpańska księżniczka - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać?

2021-10-27 16:51 Adrian Rybak
Hiszpańska księżniczka
Autor: Epic Drama

Hiszpańska księżniczka to nowy serial, który można oglądać w polskiej telewizji. Odcinki emitowane są na antenie kanału Epic Drama. To propozycja, która z pewnością spodoba się fanom kostiumowych, historycznych produkcji. Ile odcinków liczy serial? To pytanie zadają sobie widzowie. Odpowiedź niżej.

Hiszpańska księżniczka - ile odcinków liczy serial i kiedy oglądać? Hiszpańska księżniczka to kolejny, oparty na powieściach historycznych Philippy Gregory serial emitowany na kanale Epic Drama. Widzowie wrócą na dwór Tudorów – do świata, w którym rządzą intrygi i pełne przepychu kostiumy. Historia opowiedziana jest z punktu widzenia biorących w niej udział kobiet, które stały za mężczyznami sprawującymi władzę w angielskiej monarchii od 1464 do 1530 roku. Odcinki skoncentrowane są na postaci Katarzyny Aragońskiej (po tym jak popadła w niełaskę przez swoje niechlubne małżeństwo z królem Henrykiem VIII), która zmuszona jest podjąć walkę o należne jej miejsce na tronie. Kiedy oglądać serial? Ile liczy odcinków?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Hiszpańska księżniczka - ile odcinków?

Ile odcinków liczy serial? To pytanie, które widzowie zadają sobie zawsze, kiedy zaczynają oglądać nową produkcję. W tym przypadku fani nie muszą nastawiać się na wielomiesięczną emisję. Serial jest krótki, ponieważ liczy zaledwie 8 odcinków.

Hiszpańska księżniczka - kiedy oglądać?

Premiera serialu „Hiszpańska księżniczka” odbędzie się w środę 27 października o 21:30 na kanale Epic Drama. Odcinki emitowane będą w każdą środę o tej samej godzinie i na tym samym kanale.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE