Olivia Rodrigo / High School Musical

i

Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

High School Musical - sezon 4. Oryginalna obsada powraca na ekrany!

2022-09-27 11:31

High School Musical powróci z oryginalną obsadą? Na to wygląda! Disney ogłosił kontynuację popularnego serialu, a wśród gwiazd nie zabraknie znanych twarzy z kultowego filmu. Kto dokładnie wystąpi w 4. sezonie HSM? Lista nazwisk zapowiada się obiecująco!

Serial High School Musical to inspiracja popularną serią filmów. Pierwszy odcinek zadebiutował w listopadzie 2019 roku na Disney Channel i szybko trafił w gusta fanów muzycznej produkcji. Młodzieżowy tytuł doczekał się łącznie trzech sezonów, a ostatni z nich pojawił się w lipcu 2022. Jeszcze przed jego premierą ogłoszono, że pojawi się kontynuacja. Teraz dowiedzieliśmy się, że w czwartej części nie zabraknie znanych twarzy z filmowego przeboju. Jakie gwiazdy zagrają w serialu? Są już pierwsze nazwiska!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: 365 dni: Blanka Lipińska napisze kolejną część! Kiedy premiera?

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

High School Musical sezon 4 - obsada

Do czwartej części serialu wrócą gwiazdy z popularnego filmu. Cała sytuacja mocno zaskoczyła widzów, którzy nie spodziewali się tego po twórcach kasowej produkcji. W najnowszej odsłonie wystąpi m.in. Lucas Grabeel, który wcieli się w Ryana Ebansa i Bart Johnson w roli ojca Boltona. Wróci też musicalowa nauczycielka Mrs. Darbus (w tej roli Alyson Reed). Nie zabraknie oczywiście Corbiny Bleu i Monique Coleman. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie aktorów, które pochodzi z oficjalnego profilu serialu na Instagramie.

High School Musical sezon 4 - kiedy premiera?

Fabuła kolejnej części opowie o przygotowaniach nastolatków do wystawienia nowego musicalu. Twórcy potwierdzili, że prace na planie już się rozpoczęły, ale nie potwierdzili jeszcze daty premiery nowych odcinków. Bardzo prawdopodobne, że pojawią się na przełomie 2023/2024 roku.

Sonda
Czekasz na kolejny sezon High School Musical?