High League 5 GDZIE OGLĄDAĆ? HIGH League LIVE STREAM 10.12.2022 na żywo

i

Autor: High League High League 5 GDZIE OGLĄDAĆ? HIGH League LIVE STREAM 10.12.2022 na żywo

High League 5 GDZIE OGLĄDAĆ? HIGH League LIVE STREAM 10.12.2022 na żywo

2022-12-10 14:55

Gdzie oglądać High League 5? Live stream, czyli transmisja w internecie dostępna jest na trzech platformach, co daje spore możliwości. Najważniejsze jest jednak to, że gala High League 5 online dostępna jest poza granicami naszego kraju. W trakcie wydarzenia zobaczymy w sumie dziesięć elektryzujących walk. Nie możecie ich przegapić!

Spis treści

  1. High League 5 - GDZIE OGLĄDAĆ?
  2. High League 5 - LIVE STREAM

High League 5 - GDZIE OGLĄDAĆ? HIGH League live stream 10.12.2022, czyli transmisja w internecie to jedyna, a co za tym idzie najpopularniejsza opcja. Stream High League 5 pozwoli obejrzeć wam dziesięć starć, które elektryzują internautów od kilku tygodni. Podczas gali, która odbywa się w Łodzi do klatki wejdzie m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł Tybori Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu.

High League 5 - WYNIKI WALK NA ŻYWO. Kto wygrał High League 10.12.2022?

Viki Gabor bardzo chce na HIGH League! Szczerze wypowiedziała się o Maliku

High League 5 - GDZIE OGLĄDAĆ?

W jednym z głównych starć gali skonfrontują się Natalia Natsu Karczmarczyk i Agata Fagata Fąk, czyli najpopularniejsze polskie influencerki. Natomiast w hitowym, sportowym starciu, zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski, oraz czołowy polski kickbokser, Mateusz Don Diego Kubiszyn. Dojdzie też do konfrontacji freak-fightowych zadymiarzy, Mateusza Murana Murańskiego z Pawłem Scarface’em Bombą.

Łącznie w karcie walk znajduje się dziesięć emocjonujących pojedynków na zasadach MMA, boksu w małych rękawicach i K-1 w małych rękawicach. PPV dostępne jest wyłącznie na HighLive.TV - w dwóch wersjach: Basic i Premium (lepsza jakość, dłuższe VOD i dostęp do Hejt Roomu).

High League 5 - LIVE STREAM

Transmisja pierwszej walki High League 5 pokazana będzie na oficjalnym kanale High League na YouTube. Ile kosztuje PPV High League 5? Jaka jest cena transmisji? Oto dokładna rozpiska:

  • HIGH League 5 LIVE 1080p + Hejt Room + 7D VOD - od 39,99zł
  • HIGH League 5 LIVE 720p + 24H VOD - od 34,99 zł

High League 6: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 6?

Sonda
High League 6 - jaką walkę zobaczył(a)byś najchętniej?