High League 3 PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić High League 3 live? [4.06.2022]

High League 3 PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić dostęp do High League 3 live?
Autor: High League High League 3 PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić dostęp do High League 3 live?

High League 3 PPV - cena jest wyższa niż miało to miejsce do tej pory? Ile kosztuje High League PPV 4.06.2022? Pytania odnośnie transmisji zadają osoby, które jeszcze się wahają, czy wykupić licencję lub po prostu chcą poznać podstawowe szczegóły w tym temacie. Ile kosztuje High League 3 online? Przekonajcie się poznając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. High League 3 PPV: CENA
  2. High League 3 PPV: gdzie?
  3. PPV High League 3 live - jak wykupić?

High League 3 PPV: CENA. Gdzie i po ile kupić dostęp do High League 3 live? Nie mamy wątpliwości, że cena PPV High League 3 nie powinna też wywołać zniechęcenia wśród wiernych fanów freak-fightów. Tym bardziej, że mocna karta walk High League 4.06.2022 sprawiła, iż wejściówki na trybuny trójmiejskiej Ergo Areny całkowicie się rozeszły. W walce wieczoru Marcin Dubiel spróbuje pokonać debiutującego, ale dużo wyższego od siebie, Alberto Simao. Czeka nas też elektryzujący pojedynek pomiędzy Robertem Burneiką a Robertem Orzechowskim. Duże emocje gwarantują również walki kobiet. Wykupując High League 3 PPV macie gwarancję, że zobaczycie pojedynek Ewy Brodnickiej z Kamilą Wybrańczyk, czyli patnerką Artura Szpilki. W napięciu będzie można też śledzić pojedynek Kamili Astafiewej z Anielą Bogusz. Jaka cena PPV High League 3? A może zastanwiacie się, gdzie oglądać High League 4 czerwca 2022 online na żywo? Jeśli transmisja High League 3 online wzbudza u Was ciekawość, to dobrze trafiliście, bo garść najcenniejszych odpowiedzi podrzucamy w tym miejscu.

HIGH LEAGUE - Sekrety gwiazd [10 FAKTÓW] | ESKA XD - Hotplota #49

High League 3 PPV: CENA

PPV High League 2022 zawsze lepiej kupić wcześniej, by chwilę przed galą nie mieć problemu z wejściem na stronę internetową federacji. Wiele osób masowo wchodzi i chce wykupić transmisję, co może wiązać się z przeciążeniami serwerów. High League 3 PPV warto wykupić ze względu na pojedynek Burneiki, Orzechowskiego, Bogusz, Astafiewej, czy Dubiela i Alberto. Warto też oglądać High League 4.06.2022 ze względu na pojedynek Mateusza Kubiszyna z Denisem Załęckim. Tu będą potężne grzmoty! Ceny PPV High League wyglądają następująco:

High League 3 PPV - CENA OD 34,99 PLN

  • LIVE 1080p + Hejt Room + 7D VOD
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 7 dni
  • Dostęp do transmisji z Hejt Roomu

High League 3 PPV - CENA OD 29,99 PLN

  • LIVE 720p + 24H VOD
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do zapisu wideo z gali na 24 godziny
Sonda
Kto wygra walkę: Hardkorowy Koksu - Robur

High League 3 PPV: gdzie?

Transmisja High League 3 PPV to jedyna opcja, by oglądać walki znanych gwiazd internetu, muzyki, czy show-biznesu w sieci. Wiele wskazuje na to,  że tylko dwa starcia będą pokazane na ogólnodostępnym kanale w serwisie YouTube, a za resztę gali będzie trzeba zapłacić. Jak oglądać High League 3 live? Dostęp do transmisji można wykupić wyłącznie poprzez stronę High League TV, a także przez reflinki zawodników. 

PPV High League 3 live - jak wykupić?

Jak wykupić High League 3 live PPV? Należy założyć konto na oficjalnej stronie federacji. Następnie pojawi nam się możliwość wykupienia PPV High League 3 w dwóch wariantach. Później postępujecie zgodnie z poleceniami na ekranie.

High League 3: GODZINA. O której jest High League 3? O której pierwsza walka?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE