Zróbmy zemstę

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

Gwiazdy Stranger Things, Gry o tron i Euforii w nowej komedii Netfliksa

2022-09-22 16:06

Lubicie "Wredne dziewczyny"? Wygląda na to, że mamy godnego następcę kultowego filmu. Największe gwiazdy Netfliksa i znane nazwiska z popularnych tytułów to dopiero początek. Czy "Zróbmy zemstę" to jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat?

Zróbmy zemstę to kolejny tytuł, który ma trafić głównie do młodzieży. Wygląda na to, że produkcja przyjęła się doskonale i znalazła się na drugiej pozycji w rankingu najchętniej oglądanych filmów w serwisie. Wielu widzów podkreśla, że komedia jest dość prosta, ale niebanalna i chyba jedną z najlepszych w historii, jeżeli chodzi o produkcje oryginalne. Przed ekrany przyciągnęła widzów głównie obsada, w której nie brakuje znanych nazwisk! Kto wystąpił w nowym hicie Netfliksa? Wśród aktorów znalazła się m.in. Maya Hawke ze Stranger Things!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jeffrey Dahmer: kim był seryjny morderca z serialu Netfliksa? Prawdziwa historia Kanibala z Milwaukee

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1

Gwiazdy Stranger Things, Gry o tron i Euforii w jednym filmie!

Po potajemnym spotkaniu Drea (alfa, upadła gwiazda) i Eleanor (beta, nowa alternatywka) postanawiają zemścić się na swoich prześladowcach. Tak zapowiada się film "Zróbmy zemstę" - czyli mroczna hitchcockowska komedia z najbardziej przerażającymi bohaterkami. Jakich gwiazd spodziewać się w nowej produkcji Netfliksa? Na ekranie pojawia się Maya Hawke (Stranger Things), Camila Mendes (Riverdale), Austin Abrams (Euforia), Sophie Turner (Gra o Tron), Alisha Boe (13 powodów), Maia Reficco (Słodkie Kłamstewka), Talia Ryder (Cześć, żegnaj i wszystko pomiędzy).

Sonda
Filmy w kinie czy w streamingu?

Zróbmy Zemstę - gdzie i kiedy oglądać?

Zróbmy Zemstę to oryginalna produkcja Netfliksa, więc można ją obejrzeć właśnie na platformie streamingowego giganta. Premiera odbyła się 16 września 2022.