Sarah Snook

i

Autor: HENRY NICHOLLS/AFP/East News

SERIALE

Gwiazda "Sukcesji" w nowym serialu. To ekranizacja bestsellerowej powieści!

2024-06-10 16:21

Sarah Snook dała się poznać szerszej publiczności swoją rolą w dobrze przyjętym serialu "Sukcesja". W produkcji HBO wcielała się w postać Shiv, a za swój występ została wyróżniona na Emmy i Złotych Globach. Teraz aktorka zaangażowała się w kolejny projekt, o którym również może być głośno. To serial o jednym porwanym chłopcu i czterech winnych kobietach. Co więcej, historia jest oparta na bestsellerowej powieści!

Sarah Snook niezwykle dobrze żongluje ofertami pracy, co pokazała już wielokrotnie w ostatnich latach. Wiele produkcji z jej udziałem zebrało bardzo dobre recenzje, a jej kreacje przypadły do gustu milionom widzów. "Szklany zamek", "Cząstki kobiety", "Projektantka", czy "Przeznaczenie" to tylko nieliczne tytuły, w których mogliśmy oglądać australijską aktorkę. Poza kamerą równie dobrze radzi sobie też na scenie, a jej wcale nie tak dawny występ w "Portrecie Doriana Graya" został nagrodzony prestiżową statuetką. Jednak nie ma co ukrywać, że międzynarodową rozpoznawalność przyniosła jej "Sukcesja". To dzięki roli Shiv zaczęła dostawać jeszcze więcej propozycji. Okazuje się, że na jedną nawet przystała i zapowiada się (przynajmniej na papierze) coś naprawdę ciekawego.

Skandynawskie kryminały, które mrożą krew w żyłach do ostatniej minuty | To Się Kręci

Sarah Snook w ekranizacji bestsellerowej powieści

Platforma Peacock szykuje kolejny serial na podstawie popularnej książki. Tym razem chodzi o powieść "To jej wina" autorstwa Mary Andrei. To thriller opowiadający o porwaniu, kłamstwie i sekretach. Sarah Snook pojawi się w roli matki Marissy Irvine. Jak czytamy w oficjalnym opisie: Bohaterka pojedzie odebrać swojego syna Milo z pierwszego spotkania z kolegą z nowej szkoły. Lecz kobieta, która jej otwiera, nie jest znajomą mamą. Nie jest też opiekunką. I co najgorsze, nie ma u niej... Milo. Tak rozpoczyna się najgorszy koszmar każdego rodzica. Wieści o zniknięciu chłopca krążą po cichym przedmieściu, a kiedy pojawia się nazwisko podejrzanej osoby, rozchodzą się plotki o kobietach związanych z tym wstrząsającym zdarzeniem. Choć tylko jedna z nich mogła porwać Milo, to obwiniać można je wszystkie.

Serial "All Her Fault" powstaje dla Peacock, a scenariusz napisała Megan Gallagher, która ma na swoim koncie "Mr. & Mrs. Smith". Warto dodać, że gwiazda "Sukcesji" nie tylko wcieli się w główną postać, ale zasiądzie również na fotelu producentki wykonawczej. Jeden z odcinków wyreżyseruje za to Minke Spiro, mająca w portfolio m.in. "Problem trzech ciał". I chociaż prace już wystartowały, to data premiery nie została jeszcze potwierdzona.